• V Den vzniku samostatného československého státu fungujeme stejně, jako každý jiný. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front a až ke dveřím.

Carte d'Or Lískové ořechy a čokoláda zmrzlina

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Carte d'Or přináší spojení čokolády a lískových oříšků v litrové vaničce.

Zmrzliny Carte d´Or pochází původně z Francie. Jejich nabídka však zahrnuje širokou škálu příchutí, které reagují nejen na francouzské, ale i světové trendy v dezertech. Jejich příchutě navíc pomáhají vytvářet či doplňovat jakýkoliv dezert. 

Použití

Vychutnejte si zmrzlinový dezert Carte d´Or společně s rodinou či přáteli.

O výrobci

Holandsko-britská společnost Unilever je dodavatelem výrobků pro osobní péči a péči o domácnost, potravin a nápojů. Výrobky dodává do 190 zemí světa. Pod Unilever patří například značky Hellmann’s, Knorr, Magnum, Algida, Lipton, Knorr, Rexona nebo Dove.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C a nižší.

Výrobce

Unilever ČR spol. s r.o.
Voctářova 2497/18
180 00  Praha 8 – Libeň
Česká republika

Složení

"Obnovené odtučněné MLÉKO
Cukr Kokosový olej Glukózo-fruktózový sirup Glukózový sirup Kakao se sníženým obsahem tuku (2,5 %) Sušená SYROVÁTKA Dextróza Pasta z LÍSKOVÝCH OŘECHŮ (1,5 %) Kakaové máslo Sušené plnotučné MLÉKO Kakaová hmota Sušené odtučněné MLÉKO Stabilizátory (karubin, guma guar, karagenan) Emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, polyglycerylpolyricinoleát, amonné soli fosfatidových kyselin) Aromata

Alergeny: Lískové ořechy - Obsahuje Mléko - Obsahuje

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota (kJ) 943 Energetická hodnota (kcal) 225 Tuky (g) 11 z toho nasycené (g) 8,3 Sacharidy (g) 27 z toho cukry (g) 24 Bílkoviny (g) 3,9, Sůl (g) 0.16