Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Lovela Sensitive prací prášek citlivý k dětské pokožce (5,4kg) 60praní
379,90 Kč (6,33 Kč/praní)
+
Popis produktu

Lovela je sensitivní prací prášek (5,4kg), určen pro Vaše malé děti. Lovela vypere všechno Vaše prádlo dokonale, ale přitom tak šetrně, že může být použita i na praní prádla dětí s velmi citlivou pokožkou. Lovela byla klinicky testována pro jemnou dětskou pokožku a je doporučena „Institutem pro péči o Matku a Dítě“ a „Sdružením Dětem zdraví“ – sdružením pro pomoc dětem trpícím alergiemi.

Návod k použití: Prádlo roztřiďte podle barev a míry zašpinění. Silně zašpiněné pleny a oblečení namočte na 30 minut před praním ve vodě s rozpuštěným práškem Lovela. Znečištěné pleny opláchněte před práním studenou vodou. Při ručním praní nejprve důkladně rozpusťte prášek ve vodě. Při praní plen a oblečení nastavte na pračce program opakovaního máchání. Dodržujte doporučení výrobce oblečení. Pro detailní návod k použití viz obal.

Bezpečnostní varování: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí vypláchněte proudem vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Zasaženou kůži omyjte velkým množstvím vody.

Složení

< 5 % aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty, parfémy 5 – 15 % kyslíkové bělicí činidlo, neiontové povrchově aktivní látky 15 – 30 % zeolity

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.