-10 %

Always Ultra Night Hygienické Vložky s křidélky 7 ks

Trvale výhodná cena %
44,90 Kč 6,41 Kč/ks49,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Až 100% ochrana před protečením, dokonce i v noci.

Vložky Always Ultra Night (vel. 3) s křidélky nabízejí až 100% ochranu pro vaše unikátní křivky a intenzitu menstruace, a proto doporučujeme pro denní i noční použití. Jsou ideální pro středně silné krvácení a spodní kalhotky velikosti L nebo silné krvácení a kalhotky velikosti M nebo L. Hygienické vložky Always Ultra mají ochranné kontury SecureGuard a gel uzamykající tekutinu, který vtáhne tekutinu dovnitř vložky a zabrání protečení. Mají také technologii neutralizující zápach, která zápach blokuje, místo aby ho jen maskovala. Ačkoliv jsou vložky Always Ultra jen 3 mm tenké, zajišťují skvělý pocit pohodlí a ochranu při menstruaci.

Přepište pravidla s Always MyFit, které vás ochrání před protečením a padnou vašim křivkám i intenzitě menstruace. Vyzkoušejte vložky Always Ultra Secure Night (vel. 4), které jsou nejlepší z řady Always Ultra pro ochranu v noci.

Vlastnosti a výhody:
- Až 100% ochrana před protečením - Superabsorpční jádro s gelem uzamykajícím tekutinu, který zabraňuje protečení - Technologie neutralizující zápach, která zápach blokuje, místo aby ho jen maskovala, obsahuje jemnou vůni - Hygienické vložky dermatologicky testované na šetrnost k pokožce - Komfortní povrchová vrstva je super jemná k pokožce - Kontury SecureGuard udržují tekutinu pod kontrolou - Jen 3 mm tenké pro skvělý pocit pohodlí - S křidélky, která pomáhají udržet hygienickou vložku na místě

Složení

Vyznačují se povrchovou vrstvou tvořenou tisíci póry trychtýřovitého tvaru, které rychle odvádějí menstruační tekutinu dovnitř vložky. Mají super absorpční jádro, obsahující miliony gelových granulí, v kterém se menstruační tekutina absorbuje a přemění na gel, a to ji pomáhá udržet uvnitř vložky. Díky tomu vložky Always Ultra uzavírají vlhkost daleko od pokožky. Always Ultra se navíc vyznačují modrými ochrannými zónami.