Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

-27%

Tampax Compak Regular Tampony 16ks

Tampax Compak Regular Tampony 16ks

Akce do 22. 7.
Popis produktu

Tampony Tampax Compak Regular poskytují ochranu a diskrétnost pro dny s lehkým až středně silným krvácením. Tampony Tampax Compak mají kompaktní a diskrétní plastový aplikátor se zaoblenou špičkou, který umožňuje pohodlné zavádění. Jejich absorpční kanálky odvádějí tekutinu přímo do jádra tamponu a ochranný lem pomáhá zabraňovat protečení, takže není nutné si při menstruaci dělat starosti. Spolehlivá ochrana před protečením, abys mohla dělat, co chceš. Nejlepší tampony Tampax Compak pro dny s lehkým až středně silným krvácením.

Vlastnosti a výhody:

  • Tampony Tampax Compak poskytují při menstruaci ochranu a diskrétnost
  • Vysunovací plastový aplikátor usnadňuje zavádění tamponu
  • Kompletní ochrana v kompaktním balení
  • Absorpční kanálky odvádějí tekutinu dovnitř tamponu
  • Ještě lepší ochrana díky ochrannému lemu, který pomáhá zabraňovat protečení ještě předtím, než k němu dojde
  • Barevné balení vydrží v kabelce – pro diskrétnost mimo domov

Varování: Tampony bývají spojovány se vzácnou ale závažnou nemocí, syndromem toxického šoku (STŠ). STŠ je vzácná ale velmi vážná choroba, která může být smrtelná.

Vždy používejte tampony s minimálním potřebným stupněm absorpce. Tampon vyměňujte každých 4 – 8 hodin a nikdy ho nenechávejte zavedený déle než 8 hodin.

Upozornění: Používání tamponů je spojováno se zřídkavou, ale velmi vážnou chorobou, která se nazývá syndrom toxického šoku (STŠ). Přečtěte si přiložené informace o STŠ a o používání tamponů a pečlivě je uschovejte.

Složení

Tampony Tampax Compak mají hladký plastový aplikátor. Tampon se jemně roztáhne podle tvaru tvého těla a ochranný lem Protective Skirt™ pomáhá zabránit protečení.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK