Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Ambi Pur Car Tobacco Citrus Osvěžovač Vzduchu Do Auta 2ml

Ambi Pur Car Tobacco Citrus Osvěžovač Vzduchu Do Auta 2ml

Ambi Pur Car Tobacco Citrus Osvěžovač Vzduchu Do Auta 2ml

99,90 Kč (99,90 Kč/ks)
Popis produktu

Osvěžte vaše auto citronovou vůní a nechte své smysly odcestovat do barvami nasyceného středomořského citrusového háje. Osvěžovač vzduchu do auta Ambi Pur je navržen speciálně pro použití v automobilu. Ambi Pur zápachy nepřekrývá, ale skutečně eliminuje a zanechává ve vašem autě jen příjemnou vůni. Je to malý, nenápadný přístroj pro osvěžení vzduchu, který se jednoduše připíná na ventilaci vozidla. Využívá membránovou technologii, která spolu s ventilačním systémem vozidla uvolňuje do auta svěží vůni. Můžete dokonce určovat intenzitu vůně pomocí otočného kolečka. Klipy na klimatizaci Ambi Pur Car eliminují zápach a osvěžují vaše auto po dobu až 30 dnů!

Příprava a použití

1 : Vůni AKTIVUJTE pevným zatlačením svorky směrem nahoru, dokud neuslyšíte KLIKNUTÍ. 2 : UMÍSTĚTE na ventilační zařízení vozidla. 3 : Pomocí regulátoru NASTAVTE požadovanou intenzitu odpařování vůně.

Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Používejte ochranné rukavice. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

Složení

Citronellal Nerol Citronellol Allyl 3-Cyclohexylpro­pionate Cyclamen Aldehyde 4-Dimethyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde 3-Dihydro-1 1-dimethyl-1H-indene-ar-propanal 6-Methoxy-2 6-Dimethylheptanal Amyl Cinnamal 4-tert-Butylcyclohexyl Acetate Pinus Palustris Oil