Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Ambi Pur Eucalyptus & Lime Gelový Osvežovač Vzduchu

150 g
84,90 Kč 566,00 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Gelový osvěžovač vzduchu. Neutralizuje zápach po dobu 3 - 4 týdnů.

Nyní máte jedinečný způsob, jak udržet váš domov bez nepříjemných pachů a krásně provoněný. Jednoduše nastavte, osvěžte a úplně zapomeňte na jakýkoli zápach. Gelový osvežovač vzduchu Ambi Pur postupně uvolňují lehké vůně, které skutečně eliminují pachy a osvěžují vzduch po dobu až 3-4 týdnů.

Vlastnosti a výhody:
- Snadno se používají a nevyžadují žádné kabely ani baterie - Vydrží výrazně déle než kuželové gelové osvěžovače vzduchu - Ideální do malých prostorů, jako jsou koupelny, šatníky a předsíně - Účinně eliminuje nepříjemné pachy - K dostání v celé řadě vůní

Varování: Obsahuje malé částečky (kuličky). Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Lidé trpící přecitlivělostí na parfémy by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nenahrazuje vhodné hygienické návyky.