Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Ricefield Tandoori Rýžový papír 300 g

Ricefield Tandoori Rýžový papír

Ricefield Tandoori Rýžový papír

300 g
69,90 Kč (233,00 Kč/kg)
Popis produktu

Rýžový papír je velmi oblíbený v asijské kuchyni. Rýžový papír se používá k přípravě plněných  rolek masovou, zeleninovou nebo kombinovanou směsí. Určeno jak pro tepelnou úpravu, tak i použití „za studena“. Rýžový papír namočíme do teplé vody po dobu 2 minut. Po té rýžový papír vyjmeme a přeneseme na utěrku a naplníme připravenou směsí. Rýžový papír přeložíme napůl nebo stočíme do rolky a smažíme na rozpáleném oleji.

Skladování: Skladujte a uchovávejte v suchu.

Návod k použití: Rýžový papír slouží k přípravě plněných rolek masovou, zeleninovou nebo jinou směsí. Rýžový papír namočíme do teplé vody po dobu 2 minut. Po té rýžový papír vyjmeme a přeneseme na utěrku a naplníme připravenou směsí. Rýžový papír přeložíme napůl nebo stočíme do rolky a smažíme na rozpáleném oleji.

Skladujte a uchovávejte v suchu.

Složení

rýžová mouka 80%, pitná voda, tapiokový škrob, jedná sůl

Alergeny: Neuvádí se

Energeticka hodnota 1427kj/336kcal/100g tuky < 0,5g, z toho nasycené <0,1g, sacharidy 82g, z toho cukry 1,5g, bilkoviny 0,6g, sůl 2,2g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK