Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Zlatopramen Radler Citron ochucené pivo plech 400ml
-10%

Zlatopramen Radler Citron ochucené pivo plech

Zlatopramen Radler Citron ochucené pivo plech

400ml
Trvale výhodná cena %
16,90 Kč 18,90 Kč (42,25 Kč/l)
  • Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
  • Kategorie: Pivo > Radlery a ochucená piva
  • Země původu: Česká republika
Popis produktu

Zlatopramen Radler vzniká podle originální české receptury kombinací piva Zlatopramen s přírodní šťávou z ovoce v poměru 50 % výčepního piva a 50 % limonády s obsahem vody, fruktózy a ovocného koncentrátu. Neobsahují žádné konzervanty ani umělá sladidla, ale pouze přírodní cukr – fruktózu. Na rozdíl od glukózy a sacharózy (používaných ve slazených limonádách), tlumí pocit hladu a únavy a nevyvolává podrážděnost. Ochucená piva jen s malým množstvím alkoholu jsou vhodným způsobem pro doplnění tekutin, takže se nedostaví tlumivý, ale právě povzbuzující účinek.

Přítomný zákal není závadou. Podávejte chlazené.

Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.

Složení

Složení: pitná voda,JEČNÝ SLAD, fruktózový sirup, citronová šťáva z koncentrátu 2,3 % hm., pomerančová šťáva z koncentrátu, chmelové produkty, regulátor kyselosti: kyselina citronová, stabilizátory: arabská guma, glycerolestery dřevných pryskyřic, karubin, přírodní citronové aroma, přírodní aroma, extrakt z lemongrass, antioxidanty: kyselina askorbová, extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, estery mastných kyselin s kyselinou askorbovou, oxid uhličitý.

Alergeny: Obiloviny obsahující lepek

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK