Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Bref PowerAktiv Chlorine 3x50g
-17%
Výhodná cena

Bref PowerAktiv Chlorine 3x50g

Bref PowerAktiv Chlorine 3x50g

99,90 Kč 119,90 Kč (33,30 Kč/ks)
  • Kategorie: Koupelna a WC > WC bloky
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Bref Power Aktiv Chlorine je pevný WC blok s obsahem chlóru v atraktivním balení – čtyř kuliček, který v sobě ukrývá recepturu se 4 funkcemi:

  1. dokonalá čistota
  2. dokonalá čistící pěna
  3. dokonalá ochrana proti vodnímu kameni
  4. dokonalá svěžest

Navíc, díky svému designu má Bref Power Aktiv všechny předpoklady stát se nejen oblíbeným čističem, ale také krásným doplňkem: je velký, moderní a dobře působí i v atypických WC mísách.

Návod k použití K okamžitému použití. Zavěste Bref Power Aktiv pod okraj WC mísy.

Skladujte v suchém prostředí při teplotách +5°C až +40°C. Spotřebujte nejlépe do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.

R22 Zdraví škodlivý při požití. R38 Dráždí kůži. R41 Nebezpečí vážného poškození očí. R52/53 Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. S2 Uchovávejte mimo dosah dětí. S24/25 Zamezte styku s kůží a s očima. S26 Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. S39 Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. S56 zneškodněte tento materiál a jeho obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady.

Xi Dráždivý.

Složení

>30% aniontové povrchově aktivní látky 5–15% neiontové povrchově aktivní látky <5% bělicí činidla na bázi chlóru Další přísady: parfém (butylphenyl methylpropional, limonene, linalool)