• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

NOMINAL Bezlepková směs se lněnou vlákninou

500 g
Prémiová kvalita
74,90 Kč 149,80 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Bezlepková směs na chléb se lněnou vlákninou, která slouží k přípravě chleba s výraznější chutí.

Strukturou i barvou střídy připomíná běžný chléb. Obsahuje kvalitní lněnou vlákninu. Kromě lepku neobsahuje tato směs ani mléko, vejce, aromata, umělá barviva či konzervanty. Splňuje požadavky zákazníka na zdravý a chutný chléb.

Použití

Do připravené mísy vsypeme 500 g směsi a přidáme 475 ml vody, 20 ml oleje a 13 g čerstvého droždí. Těsto pořádně vymícháme a následně jej necháme chvíli odpočinout. Poté naplníme do důkladně vymazané formy. Ta by měla být naplněna maximálně do 3/5, aby mělo těsto prostor ke kynutí. Těsto můžeme také posypat různými semínky. Chléb necháme kynout 45–60 minut pod vlhkou utěrkou, aby povrch neokoral.

Pečeme v domácí pekárně či ve vyhřáté troubě při 180 °C cca hodinu. Po upečení chléb ihned vyklopíme, krájíme jej až po vychladnutí.

O výrobci

Firma Nominal dbá především na kvalitu surovin a některé si dokonce sama pěstuje. Fakt, že patří k průkopníkům ve výrobě bezlepkových potravin v naší zemi, jim za tu spoustu let také dává chuť dělat svým zákazníkům život pestřejší. Nejednou se v duchu světových trendů a nových stravovacích zvyků ukazuje, že jejich produkty používají nejen lidé s potravinovým omezením, ale také ti, kteří nechtějí svůj organismus zbytečně zatěžovat. 

Skladování

Skladujte v suchu a vždy dobře uzavřené.

Výrobce

Nominal cz obchodní s.r.o.
Jamská 2435/3
591 01 Žďár nad Sázavou
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 248 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.