-13 %

Adidas Get Ready! Cool & Care antiperspirant

150 ml
Trvale výhodná cena
64,90 Kč 432,67 Kč/l74,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Objev antiperspirant Adidas Cool & Care.

Jeho jedinečné složení bylo vyvinuto ve spolupráci s vrcholovými sportovci: osvěží tě na celý den, šetrně pečuje o pokožku. Minimalizuje bílé stopy na pokožce i oděvu.
 


Použití

Před použitím zatřepat - Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm. Neaplikujte vnitřně a na narušenou pokožku. Nevstřikovat do očí. Nevdechovat! Nevhodné pro intimní hygienu.

O výrobci

Adidas je celosvětou společností mající své kořeny v Německu. Společnost zaměstnává přes 57 000 zaměstnanců po celém světě. Každý rok je vyprodukováno přes 900 mil sportovních a lifestylových produktů ve spolupráci s nezávyslými dodavateli po celém světě. Pod společnost Adidas se řadí značky Adidas a Reebok.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Použijte výhradně k určenému účelu, v opačném případě může vážně poškodit zdraví. Neaplikujte vnitřně a na narušenou pokožku. Nevstřikovat do očí. Nevdechovat! Nevhodné pro intimní hygienu.

Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

ADIDAS AG
Adi-Dassler-Strasse 1
91074 Herzogenaurach
Germany

Složení

Butane-isobutane-propane
Cyclopentasiloxane Aluminum chlorohydrate C12-15 alkyl benzoate Parfum/fragrance Disteardimonium hectorite Dimethicone Caesalpinia spinosa gum Hydrogenated polydecene Sorbitan sesquioleate Benzyl salicylate Limonene Sucrose stearate Hydroxycitronellal Butylphenyl methylpropional Silica Linalool BHT Gossypium herbaceum (cotton) powder