-13 %

Adidas Fruity Rhythm deodorant

150 ml
Trvale výhodná cena %
64,90 Kč 432,67 Kč/l74,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Fruity Rhythm je deodorant značky Adidas s ovocnou vůní.

Vůně pro každou energickou a smyslnou ženu. Aroma černého rybízu s jahodou se snoubí s extrakty bramboříku a frézie a dohromady tvoří svěží květinovou vůni.

Použití

Před použitím zatřepat - Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm. Neaplikujte vnitřně a na narušenou pokožku. Nevstřikovat do očí. Nevdechovat! Nevhodné pro intimní hygienu.

O výrobci

Adidas je celosvětou společností mající své kořeny v Německu. Společnost zaměstnává přes 57 000 zaměstnanců po celém světě. Každý rok je vyprodukováno přes 900 mil sportovních a lifestylových produktů ve spolupráci s nezávyslými dodavateli po celém světě. Pod společnost Adidas se řadí značky Adidas a Reebok.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Použijte výhradně k určenému účelu, v opačném případě může vážně poškodit zdraví. Neaplikujte vnitřně a na narušenou pokožku. Nevstřikovat do očí. Nevdechovat! Nevhodné pro intimní hygienu.

Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

ADIDAS AG
Adi-Dassler-Strasse 1
91074 Herzogenaurach
Germany

Složení

Butane-isobutane-propane
Alcohol denat. Fragrance (parfum) Propylene glycol Triethyl citrate Linalool Farnesol Limonene Hexyl cinnamal Geraniol Citronellol Citral