• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!

Adidas Adipure deodorant

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Deodorant adipure Vám zajistí 48h ochrana bez hliníkových solí.

Adipure chrání po celých 48 hodin a zároveň respektuje tvoji pokožku. Konečně můžeš jít do všeho naplno. Výkon bez kompromisů.

Vyrobené bez hliníkových solí.

Použití

Před použitím zatřepat - Aplikujte na pokožku ze vzdálenosti 15 cm.

Aplikujte ze vzdálenosti 15 cm. Neaplikujte vnitřně a na narušenou pokožku. Nevstřikovat do očí. Nevdechovat! Nevhodné pro intimní hygienu.

O výrobci

Adidas je celosvětou společností mající své kořeny v Německu. Společnost zaměstnává přes 57 000 zaměstnanců po celém světě. Každý rok je vyprodukováno přes 900 mil sportovních a lifestylových produktů ve spolupráci s nezávyslými dodavateli po celém světě. Pod společnost Adidas se řadí značky Adidas a Reebok.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Použijte výhradně k určenému účelu, v opačném případě může vážně poškodit zdraví. Neaplikujte vnitřně a na narušenou pokožku. Nevstřikovat do očí. Nevdechovat! Nevhodné pro intimní hygienu.

Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

ADIDAS AG
Adi-Dassler-Strasse 1
91074 Herzogenaurach
Germany

Složení

Butane-isobutane-propane
Cyclopentasiloxane Sodium polyacrylate Parfum/fragrance Disteardimonium hectorite Propylene carbonate Dimethicone Triethyl citrate Ethylhexylglycerin Citronellol Aqua/water/eau Alpha-isomethyl ionone Geraniol Gossypium herbaceum (cotton) powder Silica Tocopherol BHT