-37 %

Finish All-in-1 Shine&Protect 2x650ml gel do myčky

1,3 l
Trvale výhodná cena %
249,90 Kč 192,23 Kč/l399,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Výhodné balení dvou gelů, které jsou perfektní i pro krátké mycí cykly.

Tekutý gel se rychle rozpouští, takže působí již od první minuty mycího cyklu. Hravě si poradí se zaschlou špínou i odolnými skvrnami na nádobí. Výsledkem je perfektně čisté a lesklé nádobí. Díky svému složení gel výrazně zvyšuje také výkon myčky, napomáhá prodloužit její životnost a minimalizuje vznik nežádoucích skvrn od vody.

Použití

Gelová konzistence umožňuje přizpůsobit dávkování mycího přípravku aktuální potřebě. Gel jednoduše nalijte v doporučeném množství do dávkovače určeného výrobcem myčky. Uzavřete dávkovač a zvolte mycí program, ideálně s teplotou vody 50-60 °C. 

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt. Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3