Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Sierra Tequila Silver 0.7l
Ušetříte 50,90 Kč Kč -10%
Akce do 30. 4.
449,00 Kč 499,90 Kč (641,43 Kč/l)
+
  • Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
  • Kategorie: Lihoviny > Tequila
  • Země původu: Mexiko
Popis produktu

Vyzrálá průzračná tequila, jejíž chuť je plná, ovocná a v jejím aroma se do kromě agáve rozeznat i nádech chilli, zeleného jablka a mladého ananasu. Zpříjemněte si večer. Obsah alkoholu 38% obj.

Sierra Silver Sůl nasypeme na hřbet ruky mezi palec a ukazováček. Lízneme si soli, zapijeme sklenkou SIERRA Silver a zajíme plátkem citronu.

Sierra Sunrise 5 cl SIERRA Silver, 2 cl grenadiny (nebo červeného sirupu) a 10 cl pomerančové šťávy podáváme v long sklenici s ledem.

Sierra Slammer 4 cl SIERRA Silver dolijeme v long sklenici colou, bitter lemonem, tonikem nebo sektem, zakryjeme dlaní a udeříme dnem sklenice o podložku.

Sierra Margarita Okraj koktejlové sklenice potřeme citronem a postavíme do soli. V shakeru důkladně promícháme 4 cl SIERRA Silver, 2 cl pomerančového likéru, šťávu z 1/2 citronu a hodně ledu a opatrně nalijeme do sklenice se slanou krustou.

Složení

Složení: voda, destilát z modré agáve

Alergeny: Neuvádí se

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.