Pampero

Pampero Rum Aniversario 40%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
939,90 Kč 1 342,71 Kč/l

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků má v Oblíbených

Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Venezuela,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Rum je vytvořen ze směsi nejkvalitnějších venezuelských rumů zrajících minimálně 4 roky v sudech po bourbonu a sherry.

V nasládlé chuti lze nalézt širokou paletu vjemů s převládajícím karamelem, kávou a tabákem. Tento rum je držitelem několika ocenění ze San Francisco World Spirit Competition.

Tajemství úspěchu rumu Pampero spočívá v nejlepších surovinách (cukrová třtina a voda), alkoholu té nejvyšší kvality, intenzivním procesu staření v horkém a suchém prostředí venezuelské pampy a také v unikátní metodě míchání. Geografická poloha rovníkové Venezuely pomáhá rumu Pampero získat charakteristickou nezaměnitelnou chuť. Podmínky procesu staření jsou po celý rok velmi intenzivní, zejména díky kombinaci vlhkosti, vysoké teploty během dne a velkému ochlazení, které přichází v noci. Pampero prochází trojnásobným procesem destilace. Rumy Pampero zrají v dubových soudcích po bourbonu, sherry nebo skotské whisky.

  • Obsah alkoholu 40 % obj.

Použití

Aniversario si nejlépe vychutnáte čisté při pokojové teplotě kdy nejlépe vynikne jeho vytříbená chuť. Dát si jej můžete i na ledu.

O výrobci

Značka Pampero se zrodila roku 1938 ve Venezuelském hlavním městě Caracas. Stál za ní Alejandro Hernandez a jeho sen o výrobě nejlepších rumů světa. Alejandro způsobil v pravém slova smyslu převrat ve výrobě alkoholu. Podařilo se mu přesvědčit venezuelské úřady, aby ustanovily standardy kvality, resp. výroby rumu. Symbolem značky je Llanero — původní venezuelský kovboj. Symbol nezávislosti, svobody a zároveň pravá pýcha venezuelského národa.

Skladování

Skladujte při teplotě 5–18 °C.

Výrobce

Pampero Ron
Venezuela

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 382 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Obsah alkoholu40 %
Třtinový destilát
Barvivo:
E150d - Amoniak sulfitový karamel
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.