Sal Costa Essentiel mořská vločková sůl

175 g
129,90 Kč 742,29 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Španělsko,

Mořská vločková sůl nechá vyniknout Vašemu kulinářskému umění.

Slané vločky vykrystalizovaly ve tvaru pyramidy. Během procesu balení se s výrobkem pracuje se zvláštní opatrností, aby se co nejvíce zabránilo rozbití uvedených pyramid. Solné vločky Sal Costa zvyšují chuť jídla a zlepšují výsledky vašich pokrmů.

Použití

Ideální k doladění chuti hotových pokrmů - masa, salátů, zeleniny či foie. 

O výrobci 

Kořeny společnosti sahají až do roku 1846, kdy začala společnost obchodní aktivity v oblasti soli pod názvem Sal Caba. V osmdesátých letech 19. století se výrobky společnosti již těší vysoké reputaci. Snaha tří partnerů učinila společnost první, kdo nabídl bezvodou sůl, což znamená první krok k dosažení suché soli. 

Společnost Sal Costa ve své snaze být průkopníkem v kvalitě a nabízet svým zákazníkům nejlepší produkty, je první solnou společností ve Španělsku, která obsahuje systém optického čištění, který fyzickými prostředky získává extrakty ze soli, všechny nečistoty, Mohou být zaváděny do výrobku během procesu sběru nebo během přepravy, čímž se získá zcela čistá a přírodní sůl.

V Sal Costa se každý den snaží o další inovace a náročné požadavky. V laboratoři se každoročně provádí více než 18 000 analýz s cílem nabídnout zákazníkům produkty vyšší kvality, které mají splnit očekávání zákazníků.

Skladování

Skladovat v suchu.

Výrobce

SAL COSTA
S.A. 08040 Barcelona
Španělsko
 

Složení

Mořská sůl