Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Hollandia Selský jogurt hrušky Williams BIO 2,8% 180g

Hollandia Selský jogurt hrušky Williams BIO 2,8%

Hollandia Selský jogurt hrušky Williams BIO 2,8%

180g
21,90 Kč (121,67 Kč/kg)
Popis produktu
BIO selský jogurt vyráběný z bio mléka vlastních krav s přídavkem zdraví prospěšných bakterií Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Hrušky jsou příjemně sladké a zjemňují nakyslou chuť našich jogurtů. Výhradně z přírodních složek s 35% zastoupením kusového ovoce. Mírné uvolňování syrovátky není na závadu. Uchovejte při teplotě (4-8) °C! Spotřebujte do data uvedeného na víčku (S)! Po otevření urychleně spotřebujte!
Složení
mléko*, ovocná složka 20%* (hrušky* 35%, hruškové pyré*, cukr*, stabilizátor: nativní škrob, pektiny, přírodní aroma, regulátor kyselosti: uhličitany sodné), mléčná bílkovina*, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium BB12 a Lactobacillus acidophilus LA5 (10⁶/g). Obsah tuku nejméně 2,8 %. Uchovejte při teplotě (4-8) °C! Spotřebujte do data uvedeného na víčku (S)! Mírné uvolňování syrovátky není na závadu. Po otevření urychleně spotřebujte! * BIO surovina.
Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota 374 kJ, 89 kcal
Tuky 3,1 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,7 g
Sacharidy 13 g
z toho cukry 12 g
Bílkoviny 2,8 g
Sůl 0,1 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.