Dettol Antibakteriální ubrousky na povrchy 36ks

36 ks
109,90 Kč 3,05 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Ničí 99,9 % baktérií a virů*
*Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudemona aeruginosa, Salmonella enterica sb.enterice, Listeria monocytogenes, MRSA, Campylobacter jejuni; virus chřipky Odstraňuje 90% alergenů (prach, srst,-pyl) přítomných na utíraném povrchu). S baktericidním účinkem 5 minut.

Návod k použití: Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku. 1. Zatáhněte za otevíratelný kryt a vytáhněte ubrousek. 2. Uzavřete po každém použití a skladujte krytem dolů, aby nedošlo k vyschnutí. 3. Otřete povrch pro větší hygienu a po použití ubrousek zlikvidujte a umyjte si ruce.

Pro povrchy, které přicházejí do styku s potravinami: používejte pouze na pevné neporézní povrchy a důkladně je opláchněte vodou.

Vhodné na: - Kuchyňská prkénka - Dětské židle - Přebalovací podložky - Lednice - Odpadkové koše - Dřezy - Vodovodní kohoutky - Toaletní sedátka

Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařká pomoc, mějte k dispozici obal nebo štítek výrobku. Ubrousky nejsou určeny pro osobní použití. Nesplachujte ubrousky do toalety. Pro neprofesionální použití. Biocidní výrobek, používejte bezpečně.

Není vhodné na: - Koberce - Čalouněné povrchy - Látky

Složení

Účinná látka: kvarterní amonné sloučeniny, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chloridy: 3,7 g/kg
Složení: dezinfekční činidlo, parfém