-30 %

Scholl Krém na popraskané paty K+

60 ml
Trvale výhodná cena %
159,90 Kč 2 665,00 Kč/l229,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Viditelný výsledek za 3 dny. Okamžitě pomáhá. Čím je výjmečný Scholl krém na popraskané paty Active K+? Active repair K+ poskytuje „aktivní„ obnovení hrubé, suché a popraskané kůže. Je vědecky prokázáno, že napomáhá tělu v jeho přirozené obraně tím, že stimuluje pokožku obnovováním buněk a je přirozenou podporou při vzniku nové pokožky.

Návod k použití: Nanášejte dvakrát denně, na čistou a suchou pokožku. Jakmile bude pokožka zacelena pokračujte v užívání dle potřeby.

Doporučení: Jen k vnějšímu použití.

Bezpečnostní varování: Přestaňte používat při podráždění pokožky. Nepoužívejte na krvácející či infikované praskliny. Chraňte před kontaktem s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Scholl a diabetici: Tento výrobek je vhodný pro diabetiky a lidi s chudou krevní cirkulací.

Složení

Aqua
Urea Decyl oleate Dimethicone Lanolin Petrolatum Dicocoyl pentaerythrityl distearyl citrate Cera microcristallina Glyceryl oleate Paraffin Phenoxyethanol Panthenol Aluminium stearate Propylene glycol Carbomer Chlorphenesin Methylparaben Bisabolol Tocopheryl acetate Sorbitol Ethylparaben Butylparaben Propylparaben Keratin Hydrolyzed keratin BHA Sodium sulphate Tocopherol Citric acid Sodium phosphate Faex extract Potassium sorbate