Rohlik.cz

Popis produktu

Tilápie nilská je sladkovodní ryba pocházející z Afriky, můžeme ji však nalézt i v ČR, kde se chová v nádržích vyhřívaných teplým vzduchem. Tilápie jsou býložravé ryby, které váží až 6 kg a mohou dosahovat délky 60 cm. Protože patří mezi méně tučné ryby a filety jsou bez kůže a kostí, jsou velmi vhodné i pro ty nejmenší strávníky. Filety z tilápie se skvěle hodí ke smažení nebo pečení, ale i pošírování a přípravu v páře.

Ryby balíme do SKIN folie, která poskytuje dokonalou ochranu, proto ryby vydrží čerstvé až několik dní, aniž by se to projevilo na kvalitě (navíc to v nich rybách více sluší a lépe se skladují v lednici).

Filety prošli hlubokým zamrazením a byli rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot a tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Tyto procesy se používají i v tradičních rybářských zemích pro lepší dostupnost a zachování chuťových i vizuálních vlastností.

Složení

Tilápie nilská (Oreochromis niloticus), stabilizátory: E 331, E 330. Pochází z chovu. Země původu Vietnam. Kategorie lovného zařízení: Nevody

Skladování: Skladujte při teplotě 0–2°C.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×