Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Tilápie nilská filet cca 250g
Prémiová kvalita

Tilápie nilská filet

Tilápie nilská filet

cca 250g
Prémiová kvalita
cca 89,00 Kč (349,00 Kč/kg)
Popis produktu

Tilápie nilská je sladkovodní ryba pocházející z Afriky, můžeme ji však nalézt i v ČR, kde se chová v nádržích vyhřívaných teplým vzduchem. Tilápie jsou býložravé ryby, které váží až 6 kg a mohou dosahovat délky 60 cm. Protože patří mezi méně tučné ryby a filety jsou bez kůže a kostí, jsou velmi vhodné i pro ty nejmenší strávníky. Filety z tilápie se skvěle hodí ke smažení nebo pečení, ale i pošírování a přípravu v páře.

Ryby balíme do SKIN folie, která poskytuje dokonalou ochranu, proto ryby vydrží čerstvé až několik dní, aniž by se to projevilo na kvalitě (navíc to v nich rybách více sluší a lépe se skladují v lednici).

Filety prošli hlubokým zamrazením a byli rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot a tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Tyto procesy se používají i v tradičních rybářských zemích pro lepší dostupnost a zachování chuťových i vizuálních vlastností.

Složení

Tilápie nilská (Oreochromis niloticus), stabilizátory: E 331, E 330. Pochází z chovu. Země původu Čína. Kategorie lovného zařízení: Nevody

Skladování: Skladujte při teplotě 0–2°C.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.