Tilápie nilská filet

cca 230 g
Prémiová kvalita
Éčka
(Celkem 2)
cca 80,00 Kč 349,90 Kč/kg
Země původu: Čína,

Popis produktu

Tilápie nilská je sladkovodní ryba pocházející z Afriky, můžeme ji však nalézt i v ČR, kde se chová v nádržích vyhřívaných teplým vzduchem. Tilápie jsou býložravé ryby, které váží až 6 kg a mohou dosahovat délky 60 cm. Protože patří mezi méně tučné ryby a filety jsou bez kůže a kostí, jsou velmi vhodné i pro ty nejmenší strávníky. Filety z tilápie se skvěle hodí ke smažení nebo pečení, ale i pošírování a přípravu v páře.

Ryby balíme do SKIN folie, která poskytuje dokonalou ochranu, proto ryby vydrží čerstvé až několik dní, aniž by se to projevilo na kvalitě (navíc to v nich rybách více sluší a lépe se skladují v lednici).

Filety prošli hlubokým zamrazením a byli rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot a tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Tyto procesy se používají i v tradičních rybářských zemích pro lepší dostupnost a zachování chuťových i vizuálních vlastností.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Tilápie nilská (Oreochromis niloticus)
Stabilizátory
E331 - Citronany sodnéŠkodlivost 1 z 6
E330 - Kyselina citronováŠkodlivost 0 z 6

Alergeny

Ryby
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.