Pampers Premium care jednorázové plenky novorozenec 1 (2–5 kg)

78 ks
Doporučená cena
 469,90 Kč 
649,90 Kč6,02 Kč/ks
Země původu: Polsko,

Jednorázové dětské plenky Pampers Premium Care poskytují pohodlí a ochranu pokožky. Velikost určená pro děti o hmotnosti 2–5 kg. 

Zabalte své děťátko do plenky Pampers a zajistěte mu tak suchý prožitek bez podráždění. Díky hebkému materiálu poskytuje plenka jemný dotek.

Nyní mají plenky Pampers novou absorpční povrchovou vrstvu Heart Quilts pro ještě měkčí kontakt s dětskou pokožkou a zároveň pro odvod vlhkosti a nepořádku.  

Indikátor vlhkosti změnou barvy informuje, když je potřeba dítě přebalit. Navíc plenky Pampers zajišťují ochranu citlivého bříška vašeho dítěte díky tvaru přizpůsobenému pupíku děťátka.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, dámské hygienické potřeby, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Upozornění

Udržujte veškeré obalové materiály mimo dosah dětí, aby se předešlo nebezpečí udušení a/nebo uškrcení.

Skladování 

Skladujte v suchu

Výrobce

The Procter & Gamble Company 
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké