Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

HiPP Mléčná první kaše pro kojence

HiPP Mléčná první kaše pro kojence

500 g
180,00 Kč (360,00 Kč/kg)
Popis produktu

500 g, od ukončeného 4. měsíce Mléčná první kaše pro kojence obsahuje věku odpovídající pokračovací mléčnou kojeneckou výživu, prebiotickou vlákninu, omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro správný vývoj mozku a nervových buněk a lahodné ovoce. Jako základ pro mléčné kaše používáme pokračovací mléčnou kojeneckou výživu, která je vhodná pro děti od ukončeného 4. do ukončeného 6. měsíce veku. Pokračovací mléčná kojenecká výživa obsahuje:

✔ železo – pro tvorbu krve a duševní vývoj ✔ vápník & vitamin D – pro růst a vývoj kostí ✔ jód – pro podporu činnosti štítné žlázy ✔ zinek & vitamin C – pro obranyschopnost organismu ✔ vitamin A – pro podporu imunitního systému ✔ omega –3– mastné kyseliny – důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk

Tato mléčná kaše je ideálním jídlem v období přikrmování. Je vhodná pro kojence od ukončeného 4. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počáteční mléčné výživě podávané z lahve, pokud nezávislé osoby kvalifikované v lékařství, výživě, farmacie nebo péče o matku nestanoví jinak. Kaši připravíte velmi jednoduše – smícháním s převařenou pitnou vodou. Bez lepku. Lehce stravitelná.

Použití: Tato mléčná kaše je ideálním jídlem v období přikrmování. Je vhodná pro kojence od ukončeného 5. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počáteční mléčné výživě podávané z lahve, pokud nezávislé osoby kvalifikované v lékařství, výživě, farmacie nebo péče o matku nestanoví jinak.

Dávkování: Každé dítě je jiné, a tak může být i počet denních porcí kaše rozdílný. Uvedená tabulka Vám má pomoci správně připravit různá množství mléčné kaše.

Věk – množství výrobku v (g) – Množství pitné vody (ml) – Množství porce (g) od ukončeného 4. měsíce věku dítěte – 40 (cca 3–4 polévkové lžíce) – 120 – 160 od ukončeného 5. měsíce věku dítěte – 45 (cca 4 polévkové lžíce) – 135 – 180 od ukončeného 7. měsíce věku dítěte – 50 (cca 4–5 polévkové lžíce) – 150 – 200

Obal po otevření dobře uzavřete, skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do + 25°C. Spotřebujte do 3–4 týdnů po otevření.

Důležité upozornění:

  • Mléčnoobilný příkrm určený pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.
  • Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat návod k přípravě a podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem.
  • Kaši připravujte vždy čerstvou a podávejte dítěti lžící.
  • Obal po otevření dobře uzavřete, skladujte a uchovejte v suchu a hygienickým způsobem při teplotě do +25°C. Spotřebujte do 3–4 týdnů po otevření.
  • Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření).
  • Již od prvních zoubků věnujte pravidelnou péči zubní hygieně, po vyčištění zoubků už nepodávejte žádné jídlo.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Složení

pokračovací mléčná kojenecká výživa 46 % (sušené odstředěné mléko, rostlinné oleje (slunečnicový olej, řepkový olej, kokosový olej), maltodextrin, sušená mléčná syrovátka částečně demineralizovaná, vitamin C, síran železnatý, síran zinečnatý, vitamin E, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B1, vitamin A, vitamin B6, vitamin B2, jodičnan draselný, kyselina listová, síran mědnatý, vitamin K, selenan sodný, vitamin D, biotin), rýžová krupice 26 %, sušená mléčná syrovátka částečně demineralizovaná, kukuřičná mouka, prebiotická vláknina (galaktooligo­sacharidy z laktózy), uhličitan vápenatý, extrakt z bourbonské vanilky, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota kJ 1,843
Tuky 11,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 2,6 g
Sacharidy 70,3 g
z toho cukry 32,0 g
Bílkoviny 11,3 g
Galaktooligosacharidy 1,6 g
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK