-20 %

HiPP Mléčná kaše s ovocem a jogurtem

500 g
Akce do 23. 9.
143,90 Kč 287,80 Kč/kg180,00 Kč
Kategorie:
Země původu: Chorvatsko,

Popis produktu

500 g, od ukončeného 7. měsíce
Mléčná kaše s ovocem a jogurtem obsahuje věku odpovídající pokračovací mléčnou kojeneckou výživu, prebiotickou vlákninu, omega-3 mastné kyseliny, které jsou důležité pro správný vývoj mozku a nervových buněk a lahodné ovoce. Jako základ pro mléčné kaše používáme pokračovací mléčnou kojeneckou výživu, která obsahuje:

✔ železo – pro tvorbu krve a duševní vývoj ✔ vápník & vitamin D – pro růst a vývoj kostí ✔ jód – pro podporu činnosti štítné žlázy ✔ zinek & vitamin C – pro obranyschopnost organismu ✔ vitamin A – pro podporu imunitního systému ✔ omega -3- mastné kyseliny – důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk

Tato mléčná kaše je ideálním jídlem v období přikrmování. S lahodnými ovesnými vločkami, aby se Vaše dítě učilo kousat prvními zoubky. Kaši připravíte velmi jednoduše - smícháním s převařenou pitnou vodou. Obsahuje lepek. Lehce stravitelná.

Příprava Množství vody a kaše v prášku zvolte podle údajů uvedených v tabulce Dávkování - podle věku a potřeby dítěte.

1. Pro přípravu kaše převařte vždy čerstvou pitnou vodu a nechte zchladnout na teplotu cca 50°C. 2. Doporučené množství výrobku (podle tabilky Dávkování) nasypte do hlubokého talíře. 3. Odměřte doporučené množství převařené pitné vody (podle tabulky Dávkování) a přilijte do požadovaného množství výrobku a zamíchejte. 4. Nechte cca 1 min. odstát, dokud kaše nezíská požadovanou konzistenci. Přezkoušejte teplotu.

Dávkování: Každé dítě je jiné, a tak může být i počet denních porcí kaše rozdílný. Uvedená tabulka Vám má pomoci správně připravit různá množství mléčné kaše.

Od ukončeného 7. měsíce - Množství výrobku v g: 50 (cca 4-5 pol. lžic) - Množství pitné vody v ml: 150 - Množství připravené kaše v g: 200 Menší porce - Množství výrobku v g: 40 (cca 3-4 pol. lžíce) - Množství pitné vody v ml: 120 - Množství připravené kaše v g: 160 Menší porce - Množství výrobku v g: 45 (cca 4 pol. lžíce) - Množství pitné vody v ml: 135 - Množství připravené kaše v g: 180

Použití: Tato mléčná kaše je ideální večeří v období přikrmování. Je vhodná pro kojence od ukončeného 7. měsíce.

S lahodnými ovesnými vločkami Aby se Vaše dítě učilo kousat prvními zoubky.

HiPP záruka čerstvosti: Použitím fóliového obalu je zachována čerstvost a aroma produktu. Tento produkt opustil závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že obal zůstal nepoškozený. Všechny části obalu jsou recyklovatelné.

Obal po otevření dobře uzavřete, skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do +25°C. Spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření.

Důležité upozornění: - Mléčnoobilný příkrm určený pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. - Pro zdraví Vašeho dítěte je důležité dodržovat návod k přípravě a podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem. - Kaši připravujte vždy čerstvou a podávejte dítěti lžící. - Obal po otevření dobře uzavřete, skladujte a uchovejte v suchu a hygienickým způsobem při teplotě do +25°C. Spotřebujte do 3-4 týdnů po otevření. - Neohřívejte kaši v mikrovlnné troubě (nebezpečí opaření). - Již od prvních zoubků věnujte pravidelnou péči zubní hygieně.

Složení

Složení ve 100 g výrobku (prášku): pokračovací mléčná kojenecká výživa 30 % (sušené odstředěné mléko, rostlinné oleje (slunečnicový olej, řepkový olej, kokosový olej), maltodextrin, prebiotická vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), sušená mléčná syrovátka částečně demineralizovaná, vitamin C, síran železnatý, síran zinečnatý, vitamin E, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B1, vitamin A, jodičnan draselný, vitamin B2, vitamin B6, kyselina listová, síran mědnatý, vitamin K, selenan sodný, vitamin D, biotin), krupice z pšeničné mouky, dextróza, krupice z tvrdé pšenice, celozrnné ovesné vločky, sušené odstředěné mléko, sušené ovoce v prášku 4 % (ananasová šťáva, banán, mango, pomerančová šťáva, šťáva z maracuje), rostlinné oleje (slunečnicový olej, řepkový olej, kokosový olej), sušený jogurt z odstředěného mléka 2 %, uhličitan vápenatý, extrakt z pomeranče, vitamin B1, vitamin A, vitamin D.