HiPP Bio Fenyklový čaj

30 g
Bez éček
74,90 Kč 2 496,67 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu

BIO HiPP Fenyklový čaj je lahodný a jemný nápoj vhodný pro děti od ukončeného 1. týdne.

Je vyroben z vysoce kvalitního fenyklu. K výrobě těchto nápojů používáme kombinaci bylin, které podporují trávení a zároveň mají zklidňující účinky.

Neobsahuje cukry ani lepek. Bez obsahu mléčné složky.

Balení obsahuje 20 čajových sáčků po 30 g.

Společnost HiPP používá pouze ekologické suroviny pěstované podle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Všechny výrobky procházejí navíc dalšími velmi přísnými kontrolami, protože víme, že samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Ihned po dodání surovin se provádějí první testy na škodlivé látky. Pokud se vyskytnou jakékoli výtky, není surovina přijata. Naším nejvyšším cílem je zpracovávat suroviny pouze tehdy, pokud jsou prokazatelně zcela bez jakýchkoli škodlivých látek. Z toho důvodu  testujeme suroviny na přítomnost 850 různých reziduí. Naše firemní laboratoř HiPP v Pfaffenhofenu patří již mnoho let k předním institucím v oblasti analýzy pesticidů v Evropě.

Do produktu se dostanou pouze suroviny, které prošly naším přísným kontrolním systémem. Teprve pak si výrobek zaslouží, aby nesl HiPP BIO pečeť.


Použití

Čajový sáček zalijte cca 200ml vroucí vody a nechte louhovat cca 5 min. Zchlaďte na teplotu vhodnou k pití pro dítě (cca 37°C).

O výrobci

Jako průkopník ekologického zemědělství musel Claus Hipp pro zvýšení povědomí mnoho vykonat. Společnost HiPP je největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

„Více než 60 let se nadšeně a pilně věnujeme ekologickému zemědělství. Cítím velkou odpovědnost za přirozený a zdravý vývoj Vašeho dítěte a vyrábět tu nejlepší dětskou výživu považuji opravdu za svůj celoživotní úkol. Za kvalitu ručíme svým jménem.“

Claus a Stefan Hipp osobně ručí za vynikající kvalitu zdravých a chutných potravin vyráběných v souladu s přírodou.

Výrobce

Hipp Czech s.r.o.
Pekařská 14
155 00 Praha 5

Složení

Bio fenykl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1547 kJ/374 kcal
Tuky20 g
z toho nasycené mastné kyseliny1 g
Sacharidy15 g
z toho cukry5 g
Bílkoviny16 g
Sůl0.15 g
Vláknina g