Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

HiPP Bio Fenyklový čaj

HiPP Bio Fenyklový čaj

30 g
74,90 Kč (2 496,67 Kč/kg)
Popis produktu

30 g (20 čajových sáčků), od ukončeného 1. týdne BIO HiPP Fenyklový čaj je lahodný a jemný nápoj vhodný pro děti od ukončeného 1. týdne. Je vyroben z vysoce kvalitního fenyklu. K výrobě těchto nápojů používáme kombinaci bylin, které podporují trávení a zároveň mají zklidňující účinky.

  • od ukončeného 1. týdne
  • neobsahuje cukry
  • neobsahuje lepek
  • vhodné pro děti ohrožené alergií
  • bez obsahu mléčné složky

Čajový sáček zalijte cca 200ml vroucí vody a nechte louhovat cca 5 min. Zchlaďte na teplotu vhodnou k pití pro dítě (cca 37°C).

Návod na přípravu: Čajový sáček zalijte cca 200ml vroucí pitné vody a nechte louhovat 5 – 8 minut. Zchlaďte na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Ověřte teplotu. Vždy připravujte čerstvý. Prosím nepřislazujte!

Tento produkt opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že obal zůstal nepoškozený.

Skladujte v suchu při teplotě do +25°C.

Důležité upozornění: Nenechávejte láhev s čajem dítěti jako náhražku dudlíku ani k uspání! Každý nápoj může způsobovat vznik zubního kazu při častém nebo dlouhém pití z láhve. Láhev vždy držte sami a plynule dávejte dítěti napít. Pravidelně pečujte o zuby již od prvních zoubků. Od 8. měsíce začněte díte zvykat na pití z hrnku.

Složení

BIO fenykl

Nutriční hodnoty na 100 g
Energie 1376 kJ/335 kcal
Tuky (z toho) 17 g
Sacharidy (z toho) 3 g
Bílkoviny 16 g
Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK