• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem v následujících oblastech: Benešovsko, Louny a Žatecko, Plzeňsko, Příbramsko. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!
-8 %

HiPP BIO Špenát se zeleninou a brambory

125 g
BIO
Výhodná cena
31,90 Kč 255,20 Kč/kg34,90 Kč*

*Nezávazná doporučená maloobchodní cena

Země původu: Maďarsko,

Junior menu Špenát se zeleninou a bramborami je kompletní hotové jídlo obsahující zeleninu v BIO kvalitě, rozmixováno do jemného krému.

  • vhodné pro děti od ukončeného 4. měsíce

Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte, aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Junior menu obsahuje BIO suroviny, navíc BIO řepkový olej s omega-3 mastnými kyselinami. Výrobek obsahuje přirozeně vyskytující se cukry, nebosahuje barviva, konzervační látky ani aromata.

HiPP myslí ekologicky:

  • Obal plně recyklovatelný.
  • Jsou použity kartony s FSC certifikací (dřevo na výrobu pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů).
  • Kartony se potiskují ekologickými barvami na bázi rostlinných olejů.
  • Změnou balení tak společnost HiPP dále přispívá ke snižování emise kysličníku uhličitého a ochraně přírody.

Použití

Dětský příkrm můžete ohřát ve vodní lázni nebo v mikrovlné troubě. Ověřte teplotu, aby byl příkrm vhodný k jídlu (cca 37 °C). Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 24 hodin. Pro zdraví dítěte dodržujte návod k přípravě a skladování.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Upozornění

Ujistěte se, zda sklo a víčko nejsou poškozené. Víčko cvakne při prvním otevření. Výrobek nepoužívejte, prohne-li se víčko pod tlakem. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života vašeho dítěte.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Zelenina63 %
Brambory41 %
Špenát10 %
Bílá mrkev
Pastiňák
Odtučněné mléko
Smetana
Řepkový olej1.3 %
*z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota251 kJ/60 kcal
Tuky2.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g
Sacharidy7.7 g
z toho cukry2.3 g
Bílkoviny2 g
Sůl0.02 g
Vláknina0.1 g