Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kup 2

HiPP BIO Špenát se zeleninou a brambory

125 g
BIO
od 2 ks 29,90 Kč
31,90 Kč 255,20 Kč/kg34,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

Zeleninový příkrm vhodný od ukončeného 4. měsíce.

Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek přikrmování od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou připraveny na základě nutričních potřeb kojenců. Vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť. 

•    S obsahem Omega -3 mastných kyselin
•    Bez aromat, barviv a konzervačních látek
•    Bez zahušťovadel
•    Bez přídavku soli
•    Bez lepku

Použití

Příkrm před konzumací zamíchejte.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Upozornění

Ujistěte se, zda sklo a víčko nejsou poškozené. Víčko cvakne při prvním otevření. Výrobek nepoužívejte, prohne-li se víčko pod tlakem. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života vašeho dítěte.

Výrobce

HiPP Czech,
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Zelenina63 %
Brambory41 %
Špenát10 %
Bílá mrkev
Pastiňák
Odtučněné mléko
Smetana
Řepkový olej1.3 %
*z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota251 kJ/60 kcal
Tuky2.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.6 g
Sacharidy7.7 g
z toho cukry2.3 g
Bílkoviny2 g
Sůl0.02 g
Vláknina0.1 g