-32 %

HiPP Bio Müsli, jahody a jogurt

160 g
Akce do 30. 9.
34,90 Kč 218,13 Kč/kg51,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

160 g, od ukončeného 9. měsíce
Ovocný příkrm Müsli, jahody a jogurt je v BIO kvalitě. Obsahuje lahodné ovoce a obiloviny. Vhodné jako zdravá snídaně nebo moučník. - s hodnotným vápníkem z jogurtu - s vitaminem C – pro podporu imunitního systému - drobné kousky - bez přídavku cukrů* - obsahuje lepek - v BIO kvalitě * obsahuje přirozeně se vyskytující cukry

Před použitím promíchejte.

Návod k přípravě: Odeberte potřebné množství plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Zbylou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin.

Skladujte při: +10 až +25 °C.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek prosím nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Složení

ovoce* 55% (jablečná šťáva* s nízkým obsahem kyselin z koncentrátu jablečné šťávy, jablka*, jahody* 9%), jogurt* 35%, mrkvová šťáva* z koncentrátu mrkvové šťávy, obiloviny* 4% (pšeničné vločky*, ovesné vločky*), rýžový škrob, kukuřičný škrob*, vitamin C, vitamin B1.
*z ekologického zemědělství