Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Bio Vavřinec BIO Čerstvý sýr přírodní

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Lahodně jemný čerstvý sýr v BIO kvalitě.

Při výrobě jsou použita pouze rostlinná syřidla, sýry jsou tedy vhodné i pro vegetariány.

Kdy je nejlepší, si tento sýr vychutnat? 

Tento druh sýru vyplňuje mezeru mezi tvarohem a zrajícími sýry. Je určen, jak k okamžité spotřebě, tak k až šestitýdenímu zrání v teplotách vaší lednice. Pokud necháte tento sýr zrát v obalu, odmění se vám za čas změnou své chutě i konzistence, kterou ocení každý z vás. Avšak i jeho brzká konzumace od data výroby vám přinese skvělou chuť.

Použití

Nejlépe si ho vychutnáte s čerstvým pečivem a zeleninou. 

O výrobci

Ekofarma Kosařův mlýn je rodinná farma z Nového Knína, kde už po několik generací chovají v ekologickém režimu plemenné ovce suffolk a křížené ovce na maso. Kromě toho také provozují mlékárnu, kde zpracovávají bio mléko od českého strakatého skotu. 

Farma vyrábí produkty, které jsou poctivé, chutné a bez jakýchkoliv konzervantů, zahušťovadel, barviv, sušeného mléka a stabilizátorů. Při výrobě používají pouze mléko, mikrobiální kultury a syřidlo. Tradičními postupy pak v mlékárně vznikají farmářské a smetanové jogurty, tvaroh, smetany, probiotický nápoj, žervé, cottage, kefír, tvarohové dezerty, čerstvé, pařené až polotvrdé sýry. Kromě širokého sortimentu mléčných výrobků vyráběných výhradně z BIO kravského mléka se na farmě vyrábí také BIO jehněčí maso nebo jehněčí a ovčí uzeniny.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 4–8 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Ekofarma Kosařův mlýn, s.r.o.
Nový Knín 153,
262 03 Nový Knín
Česká republika

 

Složení

Složení: Kravské mléko, mlékárenské kultury, sůl, mikrobiální syřidlo. Tuk v sušině min. 45 %, sušina min. 32 %. *produkt ekologického zemědělství