Lenor Diamond And Lotus Flower Aviváž (1,5l)

50 praní
119,90 Kč 2,40 Kč/praní
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

S kolekcí Lenor Parfumelle můžete z každodenní domácí dřiny udělat zážitek pro své smysly. Její rafinovaná vícesmyslová vůně se nechala inspirovat nejnovějšími trendy. Tuto aviváž jsme navíc vyvinuli tak, aby už od prvního dne o tkaniny pečovala, obohacovala je a pomáhala udržovat jejich životnost. Technologie Anti-Age3 pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, aby vypadalo déle krásné a mělo neodolatelnou vůni. Vůni aviváže Lenor Diamond & Lotus Flower tvoří svěží a energické spojení lesních jahod, šťavnatého červeného jablka, broskví, ostrých malin a čerstvě utrženého jasmínu a frézií. Krémová vanilka a uklidňující vůně pižma přidávají teplo a pomáhají vytvořit nezapomenutelný parfém, který je nádherně návykový a který potěší vaše smysly svou svěžestí.

Vlastnosti a výhody:
- 7x déle trvající svěží vůně (při uskladnění prádla v šatníku v porovnání s kolekcí Lenor Pure Care) - Pomáhá oblečení chránit před 3 projevy stárnutí: ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků - Z oblečení uvolňuje dávky svěží vůně po celý den (při 12hodinovém nošení) - Snižuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj - Oblečení je pak hebké a příjemné na dotek - Pomáhá obohacovat a chránit váš vztah k vašemu oblečení - Super koncentrát. Potěšte své smysly, zvolte si to správné dávkování - Aviváž s vůní lesních jahod, jablka, broskve, malin, jasmínu, frézie, krémové vanilky a pižma

Varování: Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší. Tento výrobek nepoužívejte na: 1) dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit 2) oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté) Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Složení

Benzisothiazolinone, Perfumes, Hexyl Cinnamal, Limonene, 5-15% Cationic Surfactants