Panzani Fusilli Express

500 g
47,90 Kč 95,80 Kč/kg
Země původu: Francie,

Popis produktu

Panzani Fusilli jsou těstoviny vyrobené ze 100% semoliny.

Objevte s Panzani potěšení z tradičních italských těstovin! Panzani vybírá tu nejkvalitnější tvrdou pšenici, a proto těstoviny Panzani nikdy nelepí, zachovávají si svůj tvar i pružnost a jsou tak doslova ideální na vaření! 
 


Použití

Panzani Vám díky svému širokému sortimentu těstovin a hotových omáček nabízí pestrou paletu těstovinových receptů na každý den. Těstoviny lze upravovat jako samostatné pokrmy slané i sladké, zapečené, předkrmové saláty a různé přílohy.

O výrobci

V roce 1911 se majitelům obchůdku s typickými italskými potravinami a ručně vyráběnými těstovinami narodil syn Giovanni Panzani. Celé dětství se Giovanni pohyboval v tomto obchodě, vyrůstal v něm. Zde se také seznámil se starobylým uměním velkých italských kuchařů.
O mnoho let později, v roce 1940, se Giovanni Panzani rozhodl převzít staré řemeslo svého otce. Od svého tchána si vypůjčil půdu v jeho domě a začal v ní tradičním způsobem vyrábět čerstvé těstoviny. Aby se odlišil od svých konkurentů, vytvořil Jean Panzani v roce 1950 značku Pasta Panzani – zrodil se tak celofánový sáček!

V roce 1952 rozšířil Panzani svůj sortiment a začal nabízet rajčatové omáčky v plechových konzervách! Jednoduchý a voňavý nápad přinesl přílohu k jeho těstovinám! Vášeň Giovanni Panzaniho a zvonek jeho kola překročily hranice a mnoho zemí podlehlo potěšení z jeho těstovin. Aby následoval změny životního stylu a způsobu spotřeby, rozšířil Panzani sortiment svých výrobků tak, aby splnil nová očekávání spotřebitelů. Podařilo se mu spojit tradici s moderností a vstoupil tak do kuchyní po celém světě. Dnes je Panzani díky svým neustálým inovacím a kvalitě v mnoha zemích referenční značkou.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

Groupe Panzani
4 rue Boileau
69006 Lyon
Francie

Složení

100% krupice
Tvrdozrnná pšenice

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1531 kJ/361 kcal
Tuky2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.35 g
Sacharidy72 g
z toho cukry3.77 g
Bílkoviny12 g
Sůl0.013 g
Vláknina3.6 g