-13 %

HiPP Bio Zelenina s těstovinami a šunkou

220 g
Akce do 30. 9.
49,90 Kč 226,82 Kč/kg57,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

220 g, od ukončeného 7. měsíce
Junior menu Zelenina s těstovinami a šunkou je kompletní hotové jídlo s kousky masa a zeleniny, které je určeno pro děti od ukončeného 7. měsíce. Děti se naučí správně žvýkat potravu, což jim usnadní přechod na pevnou stravu. Junior menu obsahuje pouze vysoce kvalitní BIO maso, navíc BIO řepkový olej s omega-3 mastnými kyselinami. - v BIO kvalitě - obsahuje lepek - s nízkým obsahem sodíku - obsahuje omega -3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk - obsahuje jód – důležitý pro činnost štítné žlázy - bez přídavku aromat, mléčné složky a zahušťovadel - bez přídavku barviv* a konzervačních látek* - jemná konzistence s malými kousky - složky jsou šetrně ošetřeny párou * dle zákona

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte v suchu při: 10 °C až +25 °C.

Složení

zelenina* 49 % (mrkev*, rajčata*, kukuřice*, cibule*), vařené těstoviny (mouka z tvrdozrnné pšenice) 19 %, voda, neuzená vepřová šunka* 10,5 %, pšeničná mouka*, řepkový olej* 0,9 %, jedlá sůl s jódem.

* z ekologického zemědělství

Alergeny: 1 Lepek, může obsahovat: 3 Vejce

Výživové hodnoty (100 g): 316 kJ / 75 Kcal
Tuky 2,9 g - z toho nasycené MK 0,9 g Sacharidy 8,4 g - z toho cukry 2,1 g Bílkoviny 3,2 g Sůl 0,05 g Sodík 0,02 g Kys. alfa-linolenová (omega-3 MK) 0,07 g