HiPP BIO Mama čaj pro kojící matky

30 g
BIO
 99,90 Kč 3 330,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

BIO sáčkový čaj pro kojící matky vyrobený z pečlivě vybraných bylinek jako je fenykl, anýz, kmín, meduňka a citronová verbena. Balení obsahuje 20 sáčků po 1,5 g.  

Čajový nápoj s jemnou, intenzivní chutí pomáhá pokrýt zvýšenou potřebu tekutin v období kojení, k tomu právě slouží složky jako je citronová verbena a meduňka. Anýz, fenykl a kmín podporuje tvorbu mléka, která je v tomto období nezbytná. 

Použití

Čajový sáček zalijte cca 200 ml vroucí pitné vody a nechte louhovat 5–8 minut. Zchlaďte na teplotu vhodnou k pití (cca 37 °C). Lze podávat horký i studený.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po každém použití opět pečlivě uzavřete obal.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika