Hipp

HiPP Mamasanft Masážní olej na strie

100 ml
 264,90 Kč 2 649,00 Kč/l
Akce pro Rohlíček: 239,90 Kč
Země původu: Švýcarsko,

MamaSanft je masážní olej vyrobený z BIO mandlového a jojobového oleje a rakytníku. Olej je přizpůsobený potřebám pokožky během těhotenství.

Olej je určen k pravidelné masáži v oblasti bříška, boků a prsou, která pomáhá zlepšit elasticitu pokožky. Hydratuje pokožku a dodává jí vláčnost, aby lépe odolávala zvýšenému napětí. Olej je vhodný i pro masáž hráze. Po těhotenství podporuje zpětnou obnovu pokožky.

Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

Použití

Olej je ideální pro masáž během těhotenství - břicha, prsa nebo stehna. Pomůže i po těhotenství. Je ideální i pro masáž hráze. Po těhotenství podporuje zpětnou obnovu pokožky.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě, mimo dosah dětí. Po každém použití opět pečlivě uzavřete obal.

Upozornění

Při sklonu k předčasným děložním stahům konzultujte intenzivní masáž s porodní asistentkou nebo s lékařkou / lékařem, masírování může vyvolat nežádoucí děložní stahy.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika