HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky 4×56 ks

224 ks
Doporučená cena
 189,90 Kč 
209,90 Kč0,85 Kč/ks
Země původu: Polsko,

HiPP Babysanft čistící vlhčené ubrousky napuštěné jemným pleťovým mlékem. Vhodné pro děti od narození. Balení obsahuje čtyři balíčky po 56 kusech.

Ubrousky jsou napuštěné pleťovým mlékem, který obsahuje výtažky z měsíčku lékařského a BIO mandlového oleje. Obsahují přírodní bavlnu, proto jsou měkké a mají jemnou strukturu mycí houbičky – což je optimální pro citlivou pokožku vašeho miminka. Jsou vhodné zejména při cestování. Neobsahují minerální oleje. 

Dermatologicky testováno.

Použití

Ubrousky jsou vhodné pro jemné očištění citlivé dětské pokožky a pokožky se sklonem k alergiím. Vhodné i na obličej a ruce – nejsou mastné.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika