Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-16 %

HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky 4 × 56 ks

224 ks
Akce do 31. 12.
149,90 Kč 0,67 Kč/ks179,90 Kč
Země původu: Polsko,

HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky s jemnými vlákny. 

Čistící vlhčené ubrousky s výjimečně jemnými vlákny s vysokou absorpční schopností pro mimořádně šetrné čištění pokožky v oblasti plenek.
Ubrousky jsou napuštěny pleťovým mlékem s výtažkem z BIO mandlí. 

  • Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.  
  • Vhodné od narození.

Balení obsahuje čtyři balíčky po 56 kusech.

Použití

Ubrousky jsou vhodné i na obličej a ruce.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

HiPP Czech
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Aqua, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Sodium Citrate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Parfum