Hipp

HiPP Babysanft Čistící vlhčené ubrousky Ultra Sensitive 4×52 ks

208 ks
189,90 Kč  209,90 Kč*
0,91 Kč/ks
Doporučená cena

Doručení už do 60 minut

400+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Polsko,
Víte, že...
Zákazníci Rohlik milují!

Důkazem je více než 22 tisíc hodnocení v Googlu s průměrnou hodnotou 4,9 hvězdičky. Nakupujte u nás a zamilujte se také.

HiPP Babysanft čistící vlhčené ubrousky ultra sensitive s 99% vody a jemnými vlákny, napuštěné jemným pleťovým mlékem. Vhodné pro děti od narození. Balení obsahuje čtyři balíčky po 52 kusech.

Ubrousky jsou napuštěné pleťovým mlékem, který obsahuje výtažky z měsíčku lékařského a BIO mandlového oleje. Obsahují přírodní bavlnu, proto jsou extra měkké a mají jemnou strukturu mycí houbičky – což je optimální pro citlivou pokožku vašeho miminka. Zároveň mají vysoce absorpční schopnost pro mimořádně šetrné čištění pokožky v oblasti plenek. Jsou vhodné zejména při cestování. Neobsahují minerální oleje. 

Dermatologicky testováno.

Použití

Ubrousky jsou vhodné pro jemné očištění citlivé dětské pokožky a pokožky se sklonem k alergiím. Vhodné i na obličej a ruce – nejsou mastné.

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Aqua 99%, ostatní složky 1% (Caprylyl/Capryl Glucoside, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate).