Listerine Total Care Mild Taste Ústní voda s jemnější příchutí

500 ml
149,90 Kč 299,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Ústní voda Listerine® Total Care Sensitive Mild Taste při používání dvakrát denně bojuje hned s několika příčinami citlivosti zubů. S jemnou příchutí a 6násobným účinkem:
- Vytváří ochranu proti náhlému pronikavému pocitu citlivosti. - Udržuje dásně zdravé, tím pomáhá předcházet ústupu dásní a tak lépe chrání před citlivými odhalenými krčky. - Posiluje zubní sklovinu - pomocí fluoridu . - Omezuje zubní povlak, hlavní příčinu onemocnění dásní, a chrání před jeho vznikem. - Účinně bojuje proti bakteriím i tam, kam se zubní kartáček nedostane: mezi zuby, na dásních a na jazyku. - Osvěžuje dech.

Listerine® má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný. Zároveň ústní flóra zůstává v rovnováze.

Příprava a použití

Návod k použití: Používejte dvakrát denně. Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 x 5 ml čajové lžičky) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte.

Otevření: Stiskněte uzávěr a otočte jím. Uzavření: Otáčejte uzávěrem do úplného uzavření.

Bezpečnostní varování

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Ústní voda je vhodná pro děti od 12 let. Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem.

Složení

Aqua
Sorbitol Propylene glycol Pottasium nitrate Poloxamer 188 Benzoic acid Aroma Sodium benzoate Eucalyptol Sodium saccharin Sucralose Sodium fluoride Methyl salicylate Thymol Cocamidopropyl betaine Menthol Sodium chloride BHT CI42053 Obsahuje fluorid sodný (220 ppm F)