Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Bebivita Boloňské špagety

220 g
Éčka
(Celkem 1)
34,90 Kč 158,64 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu

Masozeleninový příkrm Bebivita je vhodný pokrm v době oběda.
- 220g - Od ukončeného 7. Měsíce - Bez přídavku mléčné složky - Bez přídavku cukrů* - Bez přídavku aromat - Bez přídavku barviv1 - Bez přídavku konzervačních látek1 - Bez přídavku zahušťovadel – před použitím promíchejte

Dodržujte návod k přípravě a skladování. Návod k přípravě: Požadované množství ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Ověřte teplotu! Neohřátou část příkrmu skladujte v uzavřené skleničce v chladničce (do +6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Přesvědčte se před použitím, zda sklenička nebo víčko nejsou poškozeny. Bezpečnostní víčko musí při prvním otevření cvaknout. Masozeleninový příkrm pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Sterilováno. S nízkým obsahem soli. Obsahuje lepek. Může obsahovat stopové množství vajec.

*Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry 1 Dle zákona

Složení

Zelenina39 %
Rajčata29 %
Mrkev
Vařené špagety19 %
Tvrdá pšenice
Vařená rýže
Hovězí maso5 %
Řepkový olej2 %
Jodizovaná kuchyňská sůl
Koření
E450 - DifosforečnanyŠkodlivost 3 z 6

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Může obsahovat stopy:
Vejce
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.