-25 %

Bebivita Mléčná kaše krupicová

0,6 kg
Akce do 23. 9.
127,50 Kč 212,50 Kč/kg170,00 Kč
Kategorie:
Země původu: EU,

Popis produktu

Mléčná kaše krupicová
Mléčné kaše Bebivita dobře zasytí, snadno se připravují (příprava pouze s vodou), a navíc obsahují hodnotné vitaminy a minerály. - 600 g (2 x 300 g) - Od ukončeného 5. měsíce - Bohaté na vápník1 – důležitý pro tvorbu kostí - Bohaté na železo – důležité pro krvetvorbu a pro duševní vývoj - Bohaté na jód – důležitý pro duševní vývoj, podporuje funkci štítné žlázy - Bohaté na vitamin C – podporuje vlastní obranyschopnost organismu a vstřebávání železa - Bohaté na vitamin A1 – podporuje vlastní obranyschopnost organismu - Bohaté na vitamin D1 – důležitý pro tvorbu kostí - Bohaté na vitamin B11 (Thiamin) – důležitý pro funkci nervové soustavy - Obsahuje Omega-3 mastné kyseliny – důležité pro vývoj mozku a nervových buněk Obsahuje lepek, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, bez přídavku umělých aromat1, barviv1 a konzervačních látek1.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a životnímu stylu Vašeho dítěte. Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

1 Dle zákona

Použití: Tato mléčná kaše je ideálním jídlem v období přikrmování. Je vhodná pro kojence od ukončeného 5. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počáteční mléčné výživě podávané z lahve.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Skladujte v suchu při teplotě +10°C až +25°C.

Složení

Pšeničná krupice 32%
Sušená mléčná syrovátka (částečně demineralizovaná) Sušené odtučněné mléko Maltodextrin Rostlinné oleje (slunečnicový olej, řepkový olej, kokosový olej) Cukr Uhličitan vápenatý Směs vitamínů (vitamín C, vitamín E, vitamín B1, vitamín A, vitamín D) Difosforečnan železitý Extrakt z bourbonské vanilky Jodičnan draselný