Palmolive Naturals Olive & Milk Tekuté mýdlo náhradní náplň

0,75 l
Doporučená cena
 114,90 Kč 
139,90 Kč153,20 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Tekuté krémové mýdlo Palmolive Naturals Olive & Milk s hydratačním mlékem a olivovým extraktem má jemné složení, které čistí a pomáhá udržovat přirozenou vlhkost vaší pokožky.

Mýdlo na ruce bylo promyšleně vytvořeno se složkami 96 % přírodního původu* a má z 95 % biologicky rozložitelné složení. Bylo dermatologicky testováno a přichází ve 100% recyklované plastové láhvi, kterou můžete recyklovat opět bez pumpy, což vám pomůže udělat váš kousek pro planetu. Buďte opět sami sebou.

Palmolive se věnuje nejen šetrné péči o vaši pokožku, ale věnuje se také zodpovědnému získávání zdrojů** a toto tekuté mýdlo bylo vyrobeno v certifikovaném zařízení True Zero Waste Facility.

*Voda a přírodní složky s omezeným zpracováním.

**Více informací naleznete na stránce colgatepalmolive.com/committed-to-responsible-sourcing

Použití

Mléko naneste na pokožku, napěňte a poté důkladně opláchněte.

O výrobci

Historie společnosti Colgate-Palmolive se píše již od počátku 19. století. Firma se v současné době zabývá výrobou dentální i osobní hygieny, dále také nejrůznějších saponátů do domácnosti nebo produkty pro hygienu vašich mazlíčků. Podnik zastřešuje výrobky mnoha světových značek jako jsou například Elmex, Colgate, Palmolive, Lady Speed Stick, Ajax, Softlan, Brite nebo Sanex.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě.

Výrobce

Colgate-Palmolive
Rohanské nábřeží 23
186 00  Praha 8
Česká republika