Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Frosch Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo (1,5l) 21 praní

Frosch Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo (1,5l)

Frosch Hypoalergenní prací gel na kojenecké prádlo (1,5l)

21 praní
249,90 Kč (11,90 Kč/praní)
Popis produktu

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Hypoalergenní prací gel na praní dětského a kojeneckého prádla při teplotách od 30°C do 95°C. Balení obsahuje 21 pracích dávek. Vhodné také pro odstranění odolných skvrn. Složení s přírodními výtažky z heřmánku poskytuje vysokou účinnost praní a je zároveň šetrné k pokožce. Speciálně vyvinuto pro potřeby kojenců, malých dětí a alergiků, dermatologicky testováno. Hypoalergenní bez přídavku barviv a konzervantů. Riziko podráždění pokožky je minimalizováno také pečlivým výběrem vonných přísad.

Návod na použití: Perte na co nejnižší možnou teplotu, mějte vždy zcela naplněný buben pračky. Prací gel dávkujte podle stupně zašpinění prádla a tvrdosti vody. Pro měkkou vodu dávkujte: 32ml pro slabé, 50ml pro střední a 69ml pro silné znečištění, pro středně tvrdou vodu dávkujte: 50ml pro slabé, 69ml pro střední a 92ml pro silné znečištění, pro tvrdou vodu dávkujte 69ml pro slabé, 92ml pro střední a 100ml pro silné znečištění. Toto doporučené dávkování platí pro 4,5kg suchého prádla.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Lidé s citlivou pokožkou by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu.

Složení

SLOŽENÍ: >=5 – <15 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, enzymy a parfémy

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK