Rohlik.cz

Popis produktu

Jediný doplněk stravy ve formě rozpustného mléčného nápoje pro plánované těhotenství, těhotné a kojící maminky. Obsahuje látky důležité v těhotenství i v době kojení a zároveň má vynikající přirozeně mléčnou chuť.

Doporučená denní dávka vitamínů a minerálních látek v jedné porci. Obsahuje mléčný tuk, díky kterému se lépe vstřebávají vitaminy D, E, K a dodává napojí lahodou mléčnou chuť (bez použití mléčného aroma). Kyselina listová přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, k normální krvetvorbě a psychické činnosti. Vitamin B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, normálnímu energetickému metabolismu a k udržení normálního stavu pokožky. Vitamin B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podílí se na tvorbě červených krvinek a procesu dělení buněk. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému a zvyšuje vstřebávání železa. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (tzv. volnými radikály). Vápník přispívá k normální srážlivosti krve, činnosti svalů a je potřebný pro udržení normálního stavu kostí a zubů. Jód přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím a k normální činnosti štítné žlázy. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek. Gravimilk obsahuje i další vitaminy a minerální látky.

Návod na přípravu: Gravimilk se připraví snadno a rychle pouhým přidáním vody. Na jednu dávku rozmíchejte 9–10 čajových lžiček prášku (42,5 g) v 230 ml pitné vody o teplotě 30–40 °C. 3. Nápoj je možné podávat jako studený či teplý koktejl a dochutit ovocem.

Pravidelná konzumace Gravimilku současně pomáhá dodržovat pitný režim.

Složení

Odtučněné sušené mléko s přirozeným obsahem mléčných bílkovin, Maltodextrin, Rostlinný olej, Sacharóza, Vanilkové aroma, Zahuštovadlo: xantanová guma, Laktóza, Minerální látky, Vitaminy, Stopové prvky

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny.
Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací nebo použitím.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×