Nutrilon kaše mléčná vícezrnná rýžová s křupinkami

225 g
79,90 Kč 355,11 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Obilno – mléčná kaše vícezrnná s rýžovými křupinkami, bez přidaného cukru. Postupné zavedení pokrmů s hrubší texturou a malými kousky je důležité pro stimulaci dásní a rozvoj kousání. Nutrilon kaše vícezrnná s rýžovými křupinkami je díky obsahu rýžových křupinek a mixu obilnin chutným a zdravým řešením, jak zavést kousky do jídelníčku vašeho děťátka.
Přírodní mix 4 druhů obilnin Malé kousky pro rozvoj kousání Vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce Obsahuje lepek ŽÁDNÁ barviva ani konzervační látky* ŽÁDNÝ přidaný cukr** Strava hraje podstatnou roli v rozvoji vašeho děťátka. Proto je důležité, aby i vedle mléka dostávalo tu nejlepší výživu, která je vyvážená a přizpůsobená jeho potřebám. Mléčné kaše Nutrilon vašemu děťátku nejen dodají všechny nezbytné živiny, ale také podporují jeho imunitní systém, aby se mohlo úspěšně rozvíjet. Jedině v kaších Nutrilon naleznete to nejlepší z Nutrilon mlék: Unikátní směs prebiotik scGOS/lcFOS 9:1, které přirozeně podporují zdravou střevní mikroflóru dítěte a chrání jej tak zevnitř Všechny důležité vitamíny a minerály – jako jsou vitamíny A, C a D, které přispívají k silné imunitě Nutrilon je jen jeden! Dle legislativy obsahuje jenom přirozeně se vyskytující cukry!

Návod na přípravu:

1. Převařte kojeneckou vodu a ochlaďte ji na cca 50 °C.

2. Do talíře nebo misky nalijte 140 ml vody.

3. Přidejte 6 polévkových lžic (celkem 55 g) prášku a zamíchejte. Hustotu kaše můžete podle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.

Po každém použití obal řádně uzavřete!

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Spotřebuje do 3 - 4 týdnů po otevření.

Důležité upozornění: Důležité je důsledné dodržování návodu k přípravě. Porci připravujte vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci znovu nepodávejte.

Složení

Pokračovací mléčná kojenecká výživa 54,9 % [sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (obsahují emulgátor sójový lecitin) (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový), uhličitan vápenatý, směs vitamínů (C, niacin, D-pantothenát vápenatý, E, B1, B6, A, kys. listová, K1, D3, biotin, B12), difosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný]
Obiloviny 29,7 % (pšenice 20,8 %, rýže 4,3 %, oves 2,3 %, jáhly 2,3 %) Sušené odtučněné mléko Oligosacharidy 4,6 % [galaktooligosacharidy (z mléka), fruktooligosacharidy] Sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka) Rýžové křupinky 1,5 % [rýže, kukuřice, sušená syrovátka (z mléka)] Uhličitan vápenatý Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny Obsahuje lepek.