Hami mléčná kaše vícezrnná s piškoty

225 g
69,90 Kč 310,67 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Polsko,

Popis produktu

7 druhů obilovin a drcené piškoty zařadí obilno-mléčnou kaši Hami mezi žádané dětské dobrůtky, které podporují normální růst a vývoj kostí díky vápníku.
Vhodné pro děti od ukončeného 8.měsíce Hami mléčná kaše vícezrnná s piškotky 4x 225 g Hami mléčná kaše vícezrnná s piškotky je mléčná kaše z vysoce kvalitních surovin, obsahuje 7 druhů obilovin a oblíbené drcené piškoty. Jako vydatná snídaně připraví malého neposedu na náročný den plný hraní a objevování nebo je vhodná jako vydatný pokrm před spaním, přičemž děťátko díky obsahu vhodného kojeneckého mléka nebude tlačit přes noc v bříšku. skvalitními obilovinami přizpůsobenými věku dítěte (pšenice, oves, rýže, proso, ječmen, kukuřice, žito) se směsí vápníku a vitamínu D pro normální růst kostí s kojeneckým mlékem pro spokojené bříško bez konzervačních látek a umělých barviv* Hami kaše výborně chutnají i voní a jsou u českých maminek nejoblíbenější**. Zpestřete stravu děťátka dalšími příchutěmi z široké nabídky Hami mléčných i nemléčných kaší.

Návod na přípravu jedné porce: 1. Na talíř nebo do misky vlijte 130 ml převařené pitné vody pro kojence zchlazené na 50-60 °C. 2. Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte postupně 5 polévkových lžic (50 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. 3. Důkladně promíchejte a nechte chvíli ustát. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.

Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou. Důležité je důsledné dodržování návodu k přípravě.

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Po každém použití obal řádně uzavřete a uchovávejte na suchém místě (ne v lednici)! Po otevření spotřebujte do 3-4 týdnů.

Složení

Pokračovací mléčná kojenecká výživa 40,9% [sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový) (obsahuje emulgátor: sojový lecitin), uhličitan vápenatý, směs vitamínů (C, niacin, D-pantothenát vápenatý, E, B1, B6, A, kys. listová, K1, biotin, D3, vit. B12), difosforečnan železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný]
Obilniny 27% (pšenice, rýže, oves, jáhly, ječmen, kukuřice, žito - celozrnné) Drcené máslové sušenky 18,4% [pšeničná mouka, cukr, máslo, sušená sladká syrovátka (z mléka), kypřicí látka: uhličitan draselný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, aroma (extrakt z vanilky)] Cukr Sušené odtučněné mléko Sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka) Složení se vztahuje k sušnému stavu potraviny