Hami kaše celozrnná s banány, křupinkami a corn-flakes

225 g
69,90 Kč 310,67 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Hami kaše celozrnná s banány, křupinkami a corn-flakes.

Kaše obsahuje pečlivě vybrané a kontrolované druhy obilnin, mléko přizpůsobené malým bříškům a vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí. Co v ní ale určitě nenajdete, jsou konzervanty a umělá barviva, jak udává zákon o všech ostatních kaších s věkovým určením. Navíc kaše obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry.

bez přidaného cukru, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry
vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška mléko přizpůsobené malým bříškům vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí

Adresa výrobce: Nutricia a.s., Na Hřebenech II 1718/10, 140 00, Praha 21

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě. Po každém použití obal řádně uzavřete a uchovávejte na suchém místě (ne v lednici)! Po otevření spotřebujte do 3 - 4 týdnů.

Složení

Mléko přizpůsobené věku dítěte 49,7% [sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), sušené odtučněné mléko, rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový) (obsahuje emulgátor: sójový lecitin), minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý , jodid draselný), maltodextrin, vitamíny [kyselina L-askorbová (vit.C), DL-alfa tokoferylacetát (vit.E), retinylacetát (vit.A), cholekalciferol (vit. D), D-biotin, pyridoxínhydrochlorid (vit . B6), tiamínmononitrát (vit.B1)], obilné mouky 22,3 % (pšenice - celozrnná 19,2 %, rýže - 0,88 %, oves - celozrnný 0,4 %, žito - celozrnné 0,4 %, kukuřice 0,4 %), rýžové křupky 10 % (rýžová mouka, kukuřičná mouka, sušená syrovátka (z mléka)), corn-flakes 8 %, banánové vločky 5,5 %, pomerančový prášek 3 %, maltodextrin.

Alergeny: 1 Lepek, 6 Soja, 7 Mléko