-15 %

Hami kaše nemléčná rýžová

180 g
Akce do 22. 12.
33,90 Kč 188,33 Kč/kg39,90 Kč
Země původu: Polsko,

Hami kaše je vhodná jako vydatný pokrm před spaním, přičemž děťátko díky obsahu vhodného kojeneckého mléka nebude tlačit přes noc v bříšku.
Vhodné pro děti od ukončeného 4.měsíce.
Hami rýžová kašička je ideální pro zavádění obilnin do jídelníčku děťátka od ukončeného 4. měsíce, neobsahuje lepek, cukr** ani kravské mléko. Proto je vhodná i pro děti ohrožené alergií na bílkovinu kravského mléka, s bezlepkovou dietou nebo při mírných střevních problémech. Vhodná také k zahuštění polévek a příkrmů.
s kvalitní obilovinou přizpůsobenou věku dítěte
s vitamínem B1 pro správné fungování nervového systému
Neobsahuje kravské mléko
Bez konzervačních látek a umělých barviv*
Bez přidaného cukru**
Bez lepku
Hami nemléčné kaše lze připravit s mateřským nebo kojeneckým mlékem. S kravským mlékem vyčkejte min. do 1,5 roku věku dítěte. Pokud někdo v rodině trpí alergií, doporučujeme kaši připravit s HA mlékem. Při mírných střevních potížích děťátka (např. průjem) připravte pouze s kojeneckou vodou.

O výrobci

Společnost Nutricia je členem sdružení MNI (The Medical Nutrition International Industry Association). Produkty jsou zaměřeny na zdravý začátek života dětí na celém světě, protože výživa v raném věku je klíčová pro růst a rozvoj. Výzkum společnosti Nutricia je tvořen odbornými týmy v oblasti technologií, života a potravin.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Rýžová mouka99.9 %
Vitamin B1

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1645 kJ/893 kcal
Tuky1.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy85.5 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny7.8 g
Sůl0.025 g
Vláknina1.8 g