Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Hami kaše nemléčná rýžová

180 g
47,90 Kč 266,11 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Hami kaše pro děti od ukončeného 4.měsíce je vhodná jako vydatný pokrm před spaním, přičemž děťátko díky obsahu vhodného kojeneckého mléka nebude tlačit přes noc v bříšku.


Hami rýžová kašička je ideální pro zavádění obilnin do jídelníčku děťátka od ukončeného čtvrtého měsíce, neobsahuje lepek, cukr ani kravské mléko. Proto je vhodná i pro děti ohrožené alergií na bílkovinu kravského mléka, s bezlepkovou dietou nebo při mírných střevních problémech. Vhodná také k zahuštění polévek a příkrmů.

  • S kvalitní obilovinou přizpůsobenou věku dítěte
  • S vitamínem B1 pro správné fungování nervového systému
  • Neobsahuje kravské mléko
  • Bez konzervačních látek a umělých barviv
  • Bez přidaného cukru
  • Bez lepku

Hami nemléčné kaše lze připravit s mateřským nebo kojeneckým mlékem. S kravským mlékem vyčkejte min. do 1,5 roku věku dítěte. Pokud někdo v rodině trpí alergií, doporučujeme kaši připravit s HA mlékem. Při mírných střevních potížích děťátka (např. průjem) připravte pouze s kojeneckou vodou.

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Rýžová mouka99.9 %
Vitamin B1

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1645 kJ/893 kcal
Tuky1.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.4 g
Sacharidy85.5 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny7.8 g
Sůl0.025 g
Vláknina1.8 g