Hami nemléčná kaše s banány

180 g
44,90 Kč 249,44 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Francie,

Popis produktu

Neobsahuje lepek ani kravské mléko, proto je vhodná i v případě alergií. Pro co nejpřirozenější přechod z tekuté stravy lze kašičku připravit z mateřského, kojeneckého, nebo HA (mléko s částečně hydrolyzovanými bílkovinami) mlíčkem. Kaše obsahuje pečlivě vybranou a kontrolovanou rýži a vitamín D a vápník pro normální vývoj kostí. Co v ní ale určitě nenajdete, jsou konzervanty a umělá barviva, jak udává zákon o všech ostatních kaších s věkovým určením.

přirozený zdroj energie
pečlivě vybrané a kontrolované obilniny pro malá bříška vitamín D a vápník pro normální růst a vývoj kostí bez kravského mléka bez lepku

Adresa výrobce: Nutricia a.s., Na Hřebenech II 1718/10, 140 00, Praha 21

Návod na přípravu jedné porce: 1. Na talíř nebo do misky vlijte 150 ml kojeneckého mléka, které obvykle podáváte svému dítěti (např. Hami) a nechte zchladnout na 40 °C. 2. Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte postupně 4 polévkové lžice (22 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním mléka či prášku. 3. Důkladně promíchejte a nechte chvíli ustát. Kaši podávejte dětem malou plastovou lžičkou.

Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou. Důležité je důsledné dodržování návodu k přípravě.

Po každém použití obal řádně uzavřete a uchovávejte na suchém místě (ne v lednici)! Po otevření spotřebujte do 3 týdnů.

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka.

Složení

Rýžová mouka (87,2 %), cukr, sušený banánový prášek (3,9 %), maltodextrin, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, síran zinečnatý), směs vitamínů (kyselina L-askorbová (vit.C), D - alfa tokoferol (vit. E), niacin, retinylacetát (vit. A), cholekalciferol (vit. D), D-panthotenát vápenatý (vit. B5), pyridoxin hydrochlorid (vit. B6), tiaminmononitrát (vit. B1), D-biotin, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová)), přírodní banánové aroma.