Hami mlíčko s kaší kakaové

500 ml
49,90 Kč 99,80 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Francie,

Popis produktu

Z řady zdravých příkrmů s kojeneckým mlékem a vitamíny představuje Hami kakaové mlíčko s kaší.
Vhodné pro děti od ukončeného 8. měsíce. Hami kakaové mlíčko s kaší je již hotový tekutý příkrm z kvalitního odtučněného kojeneckého mléka zahuštěného kaší z rýžové a pšeničné mouky. Mlíčko obsahuje vitamíny a minerální látky (vápník, železo). Jedna porce pokryje přibližně ½ denní potřeby vápníku.* Hami mlíčko s kaší je již hotové a připravené ke krmení z kojenecké lahve nebo hrnečku. Praktické balení oceníte především při delších procházkách, výletech do přírody nebo při cestování vlakem či letadlem. Rychlá a snadná příprava 90 % kojeneckého mléka S vápníkem a vitamínem D pro normální růst a vývoj kostí Bez konzervačních látek a umělých barviv** Zpestřete stravu děťátka dalšími příchutěmi Hami mlíček s kaší.

Návod na přípravu: Hami mlíčko s kaší je již hotové. Podávejte při pokojové teplotě nebo vlažné, ohřáté ve vodní lázni. Ujistěte se, že obal je čistý, před použitím dobře protřepejte. Odtrhněte roh a nalijte do vysterilizované kojenecké láhve nebo hrnečku, nasaďte sterilní savičku nebo krmte plastovou lžičkou. Pokud Mlíčko ohříváte, ověřte teplotu kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 48 hodin.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Důležité upozornění: Důležité je důsledné dodržování návodu k přípravě. Porci připravujte vždy těsně před podáváním. Nedojedenou porci znovu nepodávejte. Dohlédněte na hygienu ústní dutiny v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

Složení

Pokračovací mléčná kojenecká výživa 90% [odtučněné mléko, voda, maltodextriny, rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový), částečně demineralizovaná syrovátka (z mléka), laktóza (z mléka), emulgátor: sójový lecitin, antioxidant: přírodní extrakt s vysokým obsahem tokoferolu, směs vitamínů: A, D3, E, C, B1, B2, niacin, B6, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), B12, biotin, D-pantothenát vápenatý, K1, minerální látky: citronan sodný, difosforečnan železitý, fosforečnan vápenatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, uhličitan vápenatý, uhličitan sodný, jodid draselný]
Kojenecká kaše 10% [rýžová a pšeničná mouka 3,5 %, maltodextriny, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, odtučněné kakao 0,6 %, rostlinné oleje (palmový, kokosový, řepkový, slunečnicový), emulgátor: sójový lecitin, vitamín C]