Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-37 %

Hami příkrm První lžička jablko bez cukru

125 g
Akce do 25. 10.
16,90 Kč 135,20 Kč/kg26,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Hami První lžička jablko je lahodný jednodruhový ovocný příkrm.

Jablečný ovocný příkrm Hami první lžička je tím nejlepším vstupem do přikrmování pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce věku dítěte. 

  • Obsahuje pečlivě vybrané ovoce vysoké kvality
  • Bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)
  • Bez umělých barviv, konzervačních látek a aromat
  • Bez lepku

O výrobci

Společnost Nutricia je již od roku 1896 průkopníkem v oblasti nutričních řešení s cílem pomáhat zlepšovat život svých zákazníků a umožnit jim prožívat plnohodnotně každý den. Za filosofií a úspěchem stojí mnohaletý výzkum a inovace. Díky svému portfoliu provázejí výrobky společnosti Nutricia člověka celým jeho životem. Nutricia podporuje zdravý růst a vývoj již během prvních 1000 dnů života a nabízí řešení v některých zdravotních výzvách – pro předčasně narozené děti, při potravinových alergiích apod.

Od roku 2007 je společnost Nutricia součástí skupiny Danone a přispívá k naplňování celosvětové vize „One Planet. One Health“. Produkty společnosti Nutricia jsou na českém trhu dostupné již více jak 25 let, reprezentovány značkami Nutrilon, Hami či Nutridrink.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Jablečné pyré99.97 %
Vitamín C (kyselina askorbová)
Sodík

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota182 kJ/43 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy9.3 g
z toho cukry9.2 g
Bílkoviny0.4 g
Sůl0.0013 g
Vláknina1.7 g