-18 %

Hami Příkrm První lžička hruška bez cukru

125 g
Bez éček
Trvale výhodná cena %
21,90 Kč 175,20 Kč/kg26,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Když už miminko již jí zeleninu, dejte mu ochutnat i ovocné příkrmy. Hami první lžička s hruškou je pro zavádění pevné stravy do jídelníčku miminka ideální.
Vhodné pro děti od ukončeného 4.měsíce. Hami První lžička hruška je lahodný jednodruhový ovocný příkrm. Je vyrobený z pečlivě vybraného vysoce kvalitního ovoce, bez přidaného cukru* a bez konzervantů. Obsahuje pečlivě vybrané ovoce vysoké kvality Bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry) Bez umělých barviv, konzervačních látek a aromat (dle zákona) vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin Doporučení: Ovocné chutě jsou u dětí velmi oblíbené a děti si na ně snadno zvykají, proto se doporučuje zavádět ovocné příkrmy do jídelníčku až po zelenině, kterou by jinak mohlo dítě později odmítat.

Značka Hami získala v roce 2015 v nezávislé české anketě ocenění „Nejdůvěryhodnější značka dětské výživy“.

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit. Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Důležité upozornění: Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší způsob výživy dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem.

Složení

Hruškové pyré99.9 %
Vitamin C ve 100g výrobku0.01
Sodík

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota232 kJ/55 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy12 g
z toho cukry8.5 g
Bílkoviny2 g
Sůl0.003 g
Vláknina2 g