-22 %

Hami Příkrm První lžička hruška bez cukru

125 g
Trvale výhodná cena
20,90 Kč 167,20 Kč/kg26,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Když už miminko již jí zeleninu, dejte mu ochutnat i ovocné příkrmy. Hami první lžička s hruškou je pro zavádění pevné stravy do jídelníčku miminka ideální.
Vhodné pro děti od ukončeného 4.měsíce.
Hami První lžička hruška je lahodný jednodruhový ovocný příkrm. Je vyrobený z pečlivě vybraného vysoce kvalitního ovoce, bez přidaného cukru* a bez konzervantů.
Obsahuje pečlivě vybrané ovoce vysoké kvality
Bez přidaného cukru (obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry)
Bez umělých barviv, konzervačních látek a aromat (dle zákona)
vyrobeno z přirozeně bezlepkových surovin
Doporučení:
Ovocné chutě jsou u dětí velmi oblíbené a děti si na ně snadno zvykají, proto se doporučuje zavádět ovocné příkrmy do jídelníčku až po zelenině, kterou by jinak mohlo dítě později odmítat.

Použití 

Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.  Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit. Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

O výrobci

Společnost Nutricia je členem sdružení MNI (The Medical Nutrition International Industry Association). Produkty jsou zaměřeny na zdravý začátek života dětí na celém světě, protože výživa v raném věku je klíčová pro růst a rozvoj. Výzkum společnosti Nutricia je tvořen odbornými týmy v oblasti technologií, života a potravin.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší způsob výživy dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem. 

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Hruškové pyré99.9 %
Vitamín C (kyselina askorbová)
Sodík

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota232 kJ/55 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy12 g
z toho cukry8.5 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.003 g
Vláknina2 g