Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Hami příkrm První lžička Jablíčko s mrkví

125 g
26,90 Kč 215,20 Kč/kg
Akce pro Rohlíček: 16,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Hami ovocný příkrm s jablkem a mrkví je správnou volbou pro začátek s příkrmy. Konzervanty, přidané cukry a lepek nenajdete ani v dalších oblíbených příchutích.


Vhodné pro děti od ukončeného čtvrtého měsíce.

  • 100% bez konzervantů dle zákona
  • bez přidaného cukru*
  • bez lepku

Použití 

Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin.  Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit. Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

O výrobci

Společnost Nutricia je členem sdružení MNI (The Medical Nutrition International Industry Association). Produkty jsou zaměřeny na zdravý začátek života dětí na celém světě, protože výživa v raném věku je klíčová pro růst a rozvoj. Výzkum společnosti Nutricia je tvořen odbornými týmy v oblasti technologií, života a potravin.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě +4 stupně Celsia.

Upozornění

Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší způsob výživy dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem. 

Výrobce

Nutricia a.s. 
V parku 2294/2
148 00 Praha 4 

Složení

Jablečné pyré62 %
Mrkvové pyré33 %
Koncentrovaná jablečná šťáva
E300 - Kyselina L-askorbová
Vitamin C ve 100g výrobku0.02

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota238 kJ/56 kcal
Tuky0.2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy12 g
z toho cukry11 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.05 g
Vláknina2.2 g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.