Hami příkrm První lžička Jablíčko s mrkví

125 g
21,90 Kč 175,20 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Začínáte s příkrmy? Hami ovocný příkrm s jablkem a mrkví je správnou volbou. Konzervanty, přidané cukry a lepek nenajdete ani v dalších oblíbených příchutích.
Vhodné pro děti od ukončeného 4.měsíce.

100% bez konzervantů dle zákona bez přidaného cukru* bez lepku

*obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry

Značka Hami získala v roce 2015 v nezávislé české anketě ocenění „Nejdůvěryhodnější značka dětské výživy“.

Doporučení Na ovocné chutě si děti snadno zvykají, proto se doporučuje zavádět ovocné příkrmy do jídelníčku až po zelenině, jinak by ji mohlo dítě později odmítat. Až si dítě zvykne na ovoce, postupně zařaďte nové druhy a chutě, abyste zajistili pestrost jídelníčku.

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit. Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Důležité upozornění: Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách. Potravina je součástí smíšené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší způsob výživy dítěte v prvních 6 měsících života. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem.

Návod na použití: Při otevření musí víčko klapnout. Před použitím zamíchejte. Nespotřebované množství uchovávejte v uzavřené skleničce v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. Nepoužívejte kovovou lžičku, sklenička by se mohla poškodit.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Složení

Složení ve 100 g výrobku: jablečné pyré 62%, mrkvové pyré 33 %, koncentrovaná jablečná šťáva, kyselina askorbová (vitamín C).